Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legijesztőbb horrorfilm?

Melyik a legijesztőbb horrorfilm?

Figyelt kérdés

Tesómat szeretném kinevelni belőle, mert unom már hogy mindig horrorfilmet kell nézni, mert ő azt akar. Én unom, vagy trancsír, vagy ilyestés. Nuku értelem. :D

Az álltalad ismert legilyesztőbb érdekelne. Ezeknél durvább: A Szem / Az Átok / 28 nappal később.

o/


2008. dec. 24. 13:14
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Ne a Kör vagy a Silent Hill vagy a Fűrész legyen. :D
2008. dec. 24. 13:15
 2/54 anonim ***** válasza:
75%

Hírnök

(The Messengers, 2007)


Jess, a lázadó kamaszlány folyton bajba kerül, szülei pedig tehetetlennek érzik magukat. Végül megszületik a nagy ötlet: a zajos Chicagoból egy csendesebb környékre kéne költözni. A váltás a család számára nem jelent nagy gondot, hisz a családfő amúgy is munkanélküli. Solomonék North Dakota államba költöznek. Megvesznek egy lerobbant napraforgó farmot, és nekilátnak a felújításának. Különös idegen érkezik: Johnny Burwell gyanúsan túl sokat tud a farm előéletéről, és amiket mesél, egyáltalán nem szívderítő. A családfő viselkedése hamarosan drasztikus változásokon megy keresztül, Jess és öccse pedig meg vannak róla győződve, hogy szellemjárta házba költöztek. Jól sejtik.

Épp a napokban néztem meg,elég íjesztő film volt!

De van még:

Halálos kitérő

(Wrong Turn, 2003)


Chris Finn kocsival a Nyugat Virginia-i Appalache hegységet szeli át. Sietős az útja, mert egy állásinterjúra igyekszik. Legnagyobb bosszúságára egy dugóba fut bele. Úgy határoz, letér az útról, és egy elhagyatott erdei dűlőn megy tovább. Ez az első rossz döntése. Az erdőben baleset éri, összeütközik egy másik kocsival. Miután a kocsik használhatatlanná váltak, a terepjáró tulajdonosaival gyalog indul segítségért. Ez a második rossz döntése. Még nem tudják, de prédává váltak. Három hegyi emberrel találkoznak, tőlük kérnek segítséget. Ez a harmadik rossz döntése. A hegylakók űzőbe veszik őket. Vadásznak rájuk. És akit ezek az emberek elejtenek, azt fel is falják...


Halálos kitérő 2.

(Wrong Turn 2, 2007)


A történet Nyugat-Virginia sűrű erdőségeiben játszódik. A veterán ezredes, Dale Murphy a házigazdája egy újdonsült post-apokaliptikus valóságshow-nak, amelynek résztvevői hamarosan rájönnek, hogy az erdőben élő belterjes klán őket szemelte ki vacsora gyanánt. A rémálom kezdetét veszi, suhannak az íjak és balták csapódnak be, a mészárlás immár elkerülhetetlen...

2008. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
78%
napkeltétől napnyugtáig :)
2008. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim válasza:
89%
jég alatt
2008. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
91%

Cannibal Holocaust


Illetve van egy videóm (már nem tudom, honnan szedtem le), amiben igazi kivégzéseket mutatnak, csak a fájlnevét tudom: Terro Ewares. Ez ultrabrutál.

2008. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

első válaszban levőket láttam már, nem félősek.

2.at szintén.

a 4.ben pedig semmi ilyesztő nincs :D


3.nak utánanézek.


köszi

2008. dec. 25. 14:09
 7/54 anonim ***** válasza:
90%
hú,ti már szinte mindent írtatok:D nekem a "Tudom,ki ölt meg" is tetszik:P
2008. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
annyira akarok félni, hogy bevizeljek, nem a trancsírra vágyok :D
2008. dec. 25. 22:08
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Sötétség leple...

Én 4 napig nem tudtam aludni éjjel,mert amikor vmi zajt hallotam rosszul lettem xd

Bár ez kb 15 éves koromban volt...

2008. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
89%
Visszatérés a kísértethegyre,One Missed Call.A Hannibal Holocaust nem horror,hanem egy valódi dokumentum film.
2008. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!