Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Titán (2021)...

Miről szól a Titán (2021) című film? Milyen megbotránkoztató, durva jelenetek vannak benne?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

SPOILER

Kiscsajnak gyerekkorában autóbalesete lesz, ezért a koponyája egy részét egy titán ötvözettel helyetesítik. Ugrás egy csomó évet a jövőben, kvázi táncosként dolgozik, autokkal dug és embereket gyilkolászik szabadidejében, azonban egyszer lebukik és a rendőrség elkezdi üldözni. Azonban pont akkor kezdi el őt üldözni a rendőrség, amikor terhes lesz az egyik autól ezért kiadja magát egy 10 éve elveszett kisifiúnak, hogy a kisfiú apja, a tüzoltó parancsnok befogadja az otthonába.

Nem, tényleg ez a film, egy percig nem túlzok. Nem spoilereztem el az egészet, de ez az alap szintu.

Ez egy művészfilm(!!!), tehát lesznek benne olyan jelenetek amik ilyen wtf, pl amikor a tüzoltó parancsnok egy gyereket halucinál a tűzben, mert pl erre is rá lehet fogni, hogy amúgy megölte a gyerekét, vagy trauma vagy bármi. Nincs egy egységesen értelmezhető storyja, mindenki azt gondolhat bele amit akar.

Az egyik legdurvább jelenet szerintem amikor a csajból elkezd olaj fojni... A gyilkolászós részek viszont szerintem annyire nem durvák

2022. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon rossz vagyok filmmesélésből,de megpróbálom:Van egy lány,megöl egy-két egy embert,aztán hogy ne ismerjék fel,mivel már a tv-ben is közzé van téve az arca,ezért eltöri az orrát.Meg még mást is csinál hogy fiúnak nézzen ki,de már nem emlékszem.Ja igen,és a csaj terhes.Meg van előtte valami leszbi jelenet is egy csajjal,akit ha jól emlékszem szintén megöl.Na szóval,valahogy találkozik egy tűzoltó csávóval,aki az eltűnt fiának hiszi a csajt.És elkezd belőle tűzoltót faragni.Meg később észre is veszi hogy a csaj csaj,és nem fiú,meg a végén a csaj szül valami fura emberszerű lényt és meghal.És a tűzoltó csávó veszi magához.Meg a legeslegején mutatják a csajt kislányként,amikor utazik az autóban a szüleivel,és azt hiszem befogja az apja szemét,és karambol vagy már nem tudom,mindegy,baleset lesz,a csaj annya meg is hal,de ez se biztos,a csaj megsérül és egy titánlemezt tesznek a fejébe,ami látszik kívülről is.Na ez egy kalap ..ar leírás tudom,de ez van.
2022. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tüzoltó tudja, hogy nem a fia a csaj, kedves kettes, de ezt el is mondja a filmben valahol. Pl ezért nem csinált DNS tesztett. A tüzoltó csak arra vágyik, hogy valakit szerethessen ezért kvázi bárkit befogad.
2022. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
3.:Tudom,hogy nem bánja miután észreveszi,csak már elküldtem és már elegem volt,mert legszívesebben kitöröltem volna az egészet,és nem is válaszoltam volna,mert látom hogy mennyire béna vagyok,ha egy filmet kell elmesélni.
2022. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
2, akkor ne csináld!
2022. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beteg film. Nem a jó értelemben. Hogy egy klasszikust idézzek "annyi haszna van, mint egy segglyuknak itt" (mutatva a könyökre)
2022. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!