Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » From: csak szerintem túl...

From: csak szerintem túl durva büntetés a halál azért, mert a szörnyek/vámpírok vagy mik ezek be tudtak menni a házba?

Figyelt kérdés

Ha csak a talizmán tartja távol őket és beinvitálásra már be tudnának lépni a házba, akkor ezen mégis egy leszögelt ablak hogyan tudna változtatni? Ezt nem értem, hiszen természetfeletti erejük van.

Miért az apa hibája, hogy bejutottak? Ok, nem volt otthon, de attól még nem ő okozta.

Szerintem ez a következmény egy kicsit túl erőltetett, mert semmi nem múlik azon, hogy milyen állapotban van az ablak.

Ugyanebben a részben a lakókocsi jó része beszakad és ott sem tudnak bemenni, mert a talizmán védi a bejáratot.

Alapból tetszene a sorozat, de ez dobozos büntetés teljesen értelmetlen és ellentmondásos a másik történetszállal, ahol lyuk tátong a járművön és meg sem tudnak bemenni, mert nincsenek behívva.



2022. febr. 22. 16:54
 1/2 A kérdező kommentje:
*mégsem
2022. febr. 22. 16:55
 2/2 anonim ***** válasza:

nem olyasmi szabály volt hogy ott kell leszögelt ablak ahol gyerek van? hogy ne essen olyan hibába mint a szétépett anya-lánya hogy a kislányt átverte a szörny és magától beengedje. szóval ne lássák egymást ne tudjanak kontaktálni.


az apának csak az volt a hibája hogy ugye azt várták el tőle hogy a családja mellett legyen és vigyázzon rájuk, de máshol részegeskedett. másik szülőt ugyebár már nem tudták előszedni megbüntetni mert ő is szét lett tépve.


a lakókocsival azt szerették volna bemutatni szerintem hogy milyen fontos is a talizmán, és nem azon múlik hogy egy házban használod zárt nyílászárókkal hanem egy olyan helyen ami viszonylag zárt és ott megvéd. (plusz akkor próbálták ki először asszem a városon kívül)


a doboz olyan mint egy biztos halál, azt egyedül úgy tudom elképzelni mint használták is, hogy mártírkodjon benne valaki, ennyi erővel útjára is engedhették volna a szabadban. bár lehet azért ez a megoldás, mert akkor megpróbálna betörni valamelyik házba.


háát én nem vagyok sorozatos egyáltalán, de mindig bírtam az időhurkos filmeket, vagyis bármilyen ilyen végtelenített teret, belekezdtem, még most tudom is tartani a történettel az iramot a fura megoldásokat meg el kell nézni, 7. résznél most már kezdik csavargatni jobban többfelé, ha nem tervezik sok-sok évadosra még lehet végig is tolom, viszont ha egy évad után még nagyon sehol nem fog állni nem hiszem hogy foglalkozom vele mélyebben

2022. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!