Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz Catherine és Peter...

Mi lesz Catherine és Peter kapcsolatának a sorsa?

Figyelt kérdés

Az, hogy Peter megdugta és megölte Catherine anyját szerintem egy kicsit túlzás volt az írók részéről. Semmi sem indokolta, hogy így írják meg a sztorit, mert Catherine anyja nem így halt meg. Tudom persze, hogy a sorozat nem történelmileg hű és azt, hogy direkt írják toxikusra a kapcsolatot. Senki sem fekete vagy fehér, Catherine és Peter is rendelkezik hibákkal. De ez így egyszerre szerintem már sok volt. Maradhattak volna vagy a dugásnál vagy a megölésnél, de egyszerre ez már túl abszurd. Az egyiket még meg lehet bocsátani, de így milyen karakternek fog tűnni Catherine a harmadik évadban, hogy mindkettőt elnézi?

Nektek erről mi a véleményetek? Hova fut ki a történet? Mert nyilván nem fogják megölni egymást és ez a "majdnem megöljük a másikat, de mégsem, mert szerelem" plot kicsit unalmas már. Remélem nem arról fog szólni a harmadik évad, hogy megint egymást akarják megölni, puccsolni vagy hasonló.

A történelmi események nyilván nem mérvadók, hiszen akkor már Peter halott lenne.



2022. júl. 24. 00:38
A kérdező szavazást indított:
az írók folytatják ez a megölni vagy nem megölni sztorit
az írók kitalálnak valami újat
3 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!