Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gilmore girls: miért imádják...

Gilmore girls: miért imádják ennyien Logan és Rory kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Rory gyakran volt miatta rosszkedvű, levert. A Yale incidensnél nem is támogatja normálisan Roryt. Nem is tiszteli Roryt, amikor a hatodik évadban szünetet tartottak, azonnal fűvel-fával lefeküdt, mert azt hitte szakítottak pedig ha valakibe szerelmes vagy, szakítás után egy ideig senkire sem tudsz úgy ránézni. Ebben a 4 évszakos filmben is Logan mással jár jegyben és Rory úgy van vele. Onnantól kezdve, hogy Logan megjelent, Rory nem volt önmaga többé. Mégis mindenki írja mindenhova, hogy Rory és Logan illettek össze a legjobban. Kíváncsi vagyok, hogy ti erről mit gondoltok.
2022. jún. 28. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert Logan veszettül jól néz ki.
2022. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Nem szimpatikus szerintem kicsit sznob. Én utáltam. És szerintem nem is néz ki jól.
2022. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valaki megmondaná ,hogy hány pipám van?
2022. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most látom először a sorozatot a Viasat-on, de nekem sem szimpi a csávó, Rory jobbat érdemelne (még Jess is szimpibb volt, csak ő sajnos elkésett)
2022. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Logan egyszerű undorító. Nyálas újjgazdag a szülei bunkók. És Rory sem érdekli igazán.
2023. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!