Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jóbarátok vs Igy jártam...

Jóbarátok vs Igy jártam anyátokkal?

Figyelt kérdés
Szerintetek??
2010. szept. 10. 16:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Jóbarátok a nagy kedvencem még mindig, pedig már láttam vagy 20-25x minimum. És tényleg megunhatatlan. Olyan "kisugárzása" van, amivel szerintem egyik másik sorozat sem vette fel a versenyt idáig. Mintha tényleg egy nagy adag szeretetet közvetítene a világ felé. :) És emellett nagyon vicces. És szerintem sok mindent elárul, hogy 10 évvel a vége után, és 20 éve a kezdete után is ennyien szeretik.

Nem mondom, hogy rossz az Így jártam anyátokkal, azt is végignéztem. Én is az első 4-5 évadra mondanám, hogy addig még jó volt. Azokat láttam többször is. A vége elég erőltetett szerintem. Az utolsó évadot már csak azért néztem, mert ha idáig kibírtam, akkor csak befejezem. Egyébként szerintem is egy sémára megy kicsit a Jóbarátokkal, csak nem sikerült olyan jól a kivitelezés. Azt hiszem, hogy nem osztom Barney véleményét abban, hogy: "New is always better". Ez egy jó kivétel szerintem. De az biztos, hogy a Jóbarátok után kellett valami hasonló az embereknek. A média feladata, hogy kielégítse a tömeg igényét. Próbáltak biztosra menni, és végül ezt is sokan nézték, bár nem annyian, mint a Jóbarátokat.

Viszont hogy reagáljak a 19. kommentelő válaszára, végül mégis úgy végződött a HIMYM is, mint a Jóbarátok, a romantikus srác összejött a gyönyörű új lánnyal a végén, bár ezt télen még nem lehetett tudni. Az már egy másik dolog, hogy itt Ted és Robin elég nagy ellenállást váltott, míg a Jóbarátokban mindenki (vagy legalábbis majdnem mindenki) arra várt, hogy Ross és Rachel együtt legyenek végre.

2014. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!