Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy Jóbarátok- (vagy Így...

Egy Jóbarátok- (vagy Így jártam anyátokkal-) részt keresek, amit órai anyagként könnyen elő lehet adni. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

olyan kéne, amiben mind a három (kettő) lány benne van, és még egy (két) személy (tehát négyen vagyunk). jó lenne, ha nem lenne túl bonyolult, de vicces, és semmi köze a szerelemhez.

köszi!


2010. okt. 11. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű, gyakorlatilag mindkét sorozat tele van ilyenekkel...

Szerintem a "Hogyan találkoztam mindenki mással" epizód jól előadható, ha hosszabb dologról van szó, és nem csak egy jelenetről. Persze, ott van az, hogy Lilly és Marshall csókolóznak, és Barney is csajozik, de ez minden részben így van. A szereplők száma szerint össze lehet vágni a jeleneteket (a gyerekek, két Ted is akár, 3 lány, stb.).


Ha csak egy jelenetre gondoltatok, akkor mondjuk a Jóbarátokból az a közös vacsorajelenet, amit Joey egy dobozban tölt.

2010. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!