Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jóbarátok vs Igy jártam...

Jóbarátok vs Igy jártam anyátokkal?

Figyelt kérdés
Szerintetek??
2010. szept. 10. 16:02
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Szerintem az Igy jartam anyatokkal.. Jobaratok nekem is nagy kedvenc volt.. De az a osszetettseg meg tortenetvezetes tenyleg egyszeruen zsenialis humor ami a HIMYM-ben van utanozhatatlan a maga stilusaban! Ajanlom mindenkinek!
2011. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
jóbarátok. ez már egy legenda
2011. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó, de szerintem az Így jártam anyátokkal nem lessz akkora legenda, mint a Jóbarátok.
2011. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

ezerszer is JÓBARÁTOK!!! <3

és attól mert régi, lehet jó...amúgy meg nézem én az Így jártam anyátokkal is, de szerintem eléggé koppintásnak tűnik...de attól az is jó

de akkor is Jóbarátok forever *-*

2011. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Végre rajtam kívül más is észrevette, hogy másolat.
2011. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
érdkelne h mit értetek koppintás alatt? én nagyon szeretem mind a kettőt, de eddig nem vettem észre semmi ilyesmit :O
2011. aug. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
húszmillió ilyen kérdés van, de még mindig JÓBARÁTOK!!!!
2012. jún. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Jóbarátok a világ legjobb sorozata az Igy jártam anyátokkal is jó de már csak egy utánzat (vagyis én így érzem)...

Amit még nagy különbségnek mondanék hogy a Jóbarátokat nem unja meg az ember még a 10 évad végén sem nem úgy mint a másik sorozatot ami a max 3 évad után már nem igazán tud újat mutatni...

2012. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Nekem az Igy jártam anyátokkakal tetszik jobban. Jobb a szori,és igaz hogy a romantikus srác rögtön az elején beleesik "a gyönyörű új lányba"

de

Spoiler!

Teljesen máshogy végződik a kapcsolat mint a jóbarátokban, ahol összejönnek.Ja és a jóbarátok összeillenek ja és már régóta szereti Ross Rachelt.

2013. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kő bunkó, buta akkor a Jóbarátok-at jobban szereted! :D
2014. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!