Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek A Kör 1,2 cimű...

Szeretitek A Kör 1,2 cimű horrort? Féltetek mikor megnéztétek? és féltek Samarától?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 12:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER:


Miután Kate és John elveszítik 3. gyermeküket, fájdalmukat enyhítve, örökbe fogadnak egy Esther nevű orosz, 9 éves kislányt.Kissé különc gyermek, imád festeni és hízelegni, régi ruhákat hordani és semmi áron meg nem válni a kar és nyakpántjától.

Eleinte egész jól mennek a dolgok, jól kijön mostoha testévrivel Maxinnel,aki siket és néma és Daniellel, a legidősebbel.Egy nap Abigail nővér,aki jelen volt az örökbefogadásnál meglátogatja őket és a nővér elmondja,hogy Esther nagyon érdeklődik a szexualitás iránt, az örökbefogadói hím tagjaira előszeretettel rámászik,illetve nagyon sok furcsa esemény történik körülötte.Innen SPOILER és az egész sztorit írom.

Spoiler:

Ezután a nővér elmegy,ám Esther kilöki Maxinet az útra.A nővér,hogy el ne üsse félrerántja a kormányt, közben pedig Esther agyonveri őt egy kalapáccsal.Esther ráveszi Maxinet,hogy segítsen neki elrejteni a "fegyvert" a faházukban.Közben Kate kutakodik Esther holmijai között és egy régi bibliát talál,abban egy férfi fényképével és egy névvel Saanaer intézettel, ahol mentális gondokkal foglalkoznak.Kate pedig elküldi nekik Esther képét és információkat kér róla.

Közben Daniel értesül a nővér haláláról, Esther pedig felmegy a faházba eltüntetni a gyilkosság nyomait.daniel is ott van,Esther pedig körbelocsol mindent grill izével,gyűjtóval és begyújt, az ajtót pedig bezárja.Danielnek sikerül kijutnia, de lezuhan a faházból.Ezután Esther egy kővel akarja megölni, de Maxine megakadályozza.Ezután Dani kórházba kerül, ott pedig egy párnával akarja megfojtani Esther őt.Nem sikerül neki,Kate pedig rájön mit is tett, felpofozza, ám mivel más nem tudja,hogy mi volt, Kate-et lefogják,leszedálják,Max és esther pedig hazamegy Johnnal.

Otthon Esther megpróbálja, felnőtt ruhában elcsábítani Johnt, de ő lekoptatja és azt mondja,hogy jobb ha visszaküldik az árvaházba.Esther a szobájába rohan,dúlfúl.Kate közben kijön a nyugizásból és hívása van. Az intézet orvosa az, akitől információkat kért Estherről.Sokkoló hírt kap: Esther valójában egy 33 éves Leena nevű nő,aki hipopituiarismban szenved (ez azt jelenti,hogy eg 9 éves lány magasságát kapja hasonló adottságokkal), mentális zavarokkal küzd és már nem egyszer gyilkolt, többségében a nevelő családjait.

Kate rohan haza, közben pedig próbálja hívni Johnt.

A zaklatott Esther közben lemossa a sminkjét, kiveszi műfogát,a nyak és karpántjait (meglestem youtubeon...isteni jelenet), tele van forradásokkal, azt nemtudom,hogy mitől..gondolom megakarta magát ölni, lebontja a kötést a melleiről a fenekéről(merthogy ezek nőttek neki és ő is ugyanúgy öregedett...én az elején azt hittem,hogy soha nem fog megöregedni,hanem örök gyerek marad,gyerek méretekkel, de nem...mindene fejlődött csak a magassága volt csak 133 cm)...majd megy...John közben bemegy a szobájába és UV lámpa mellett meglátja,hogy Esther rajzai igazából elmebeteg szülemények...az összes arc egy gyilkos tekintetet gyilkosságot ábrzol és az összes falat borító rajzok alatt, már nem egy gyermek hanem egy felnőtt perverz rajzai vannak(konkrétan 2 szexjelenet).Ezután Esther kinyírja Johnt...párszor leszúrja...elég brutális.Maxine látja ezt de elbújik.Közben Kate hazaérkezik de Leena vagyis Esther vállonlövi,majd maxine után megy, akit le is lőne ha az anyja nem esne rá az üvegtetőről(nem értem,hogy nem lapult ki)...ezután felkapják a fegyvert és elrohannak.Aztán Leena magához tér, utánuk megy, de a nagy verekedésben beleesik a lékbe.Közben kiáltani kezd,hogy MAMI segíts...miközben egy kést tart a háta mögött, de Kate egy jól irányzott rúgással és én nem vagyok a rohadt anyád felkiáltással úgy állon rúgja,hogy kitörik a nyaka és elsüllyed a jeges tóban.


Volt egy alternatív befejezés is, szerintem az sokkal jobb amúgy.lényegében annyi volt,hogy miután Leena kinyírta Johnt, felmegy a szobájába és magára ölti Esther minkjét ismét,már kevésb jól sikerült formában, az arcán ott maradtak a vérnyomok.Közben a rendőrség is megy és a pukedliző bájosan a lépcsőről levonuló Esthert megtalálják és ...gondolom elfogják:)


Aztán állítólag kiderül az is,hogy hány embert ölt meg...mindenesetre megtujuk,hogy valószínű meghalt Daniel is, Kate és John fia


SPOILER


Esther=Leena...Leena 33 éves,33 éves feje van,33 éves teste, csak 9 éves magassága.33 éves létére,9évessé sminkeli és kötözi le magát:)

2010. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Wow :D Részletes leírás :D Megy a zöld kéz! :)
2010. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
jaja!!! köszi!!!! mostmár értem.....nem tom h megmerem e nézni egyedül, elég durva!:D
2010. aug. 28. 12:02
 34/36 A kérdező kommentje:
mostmár lezátuk az Árva lányt, maradjunk a körnél!!!!! :D
2010. aug. 28. 16:56
 35/36 anonim ***** válasza:

Oké..Nos..Kör..:D

Szerintem azt is kiveséztük már..:D

2010. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 candykiller válasza:

Nos én mind2 filmet láttam,leírom az én történetemet


A Kört egyedül néztem meg,nagyon tetszett,kicsit sem féltem,a mai napig imádom(!!) Samarát*-*♥


Az Árvát egy pizsamapartin néztük a barátnőimmel,nagyon tetszett az is,habár Esthert soha nem tartottam kis aranyosnak (Samaraval ellentétben)

a ,,Tudom,dugnak" résznél fuldokoltam a röhögéstől,barátnőm szólt rám hogy hagyjam abba,azt hiszik baj van (olyan szinten visítottam)

Habár amikor miközben néztük a filmert,annála résznél amikor Esther megöli az apát,hallottam hogy lépked valaki a folyosón.Gondoltam nem szólok a bnőimnek,ne legyen pánik meg semmi...Egyszer csak kopog valaki az ajtón...mondom nemá'

De végül csak a bnőm anyja volt szóval nempara... Meg aztán egyik bnőmet is ijesztgettem...:D


Egyébként nem vagyok egy félős,beszari szóval egyiktől sem féltem,aludtam rendesen,no rémálmok:DD


12/L

2011. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!