Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek A Kör 1,2 cimű...

Szeretitek A Kör 1,2 cimű horrort? Féltetek mikor megnéztétek? és féltek Samarától?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 12:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Én az LB-mel néztem az 1-2 háát kicsit irtóztunk utána a cideóktóól meg a tvktől =)

De mi oan bolondok voltunk h sajnáltuk Samarát és nem féltünk tőle xP

Ja meg a másodk részben A Mentalistából ismert színészt is sajnáltuk xD

2010. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Amikor én néztem,éjjel kb 11 kor kezdtem neki a 2.résznek

(az elsőt már régesrég láttam)

Az elsőbe az tetszett h acsaj egy kis magánnyomozásba kezdett :D Az elmosódott képek egy kicsit para volt :D

Meg amikor Samara kimászott a TV-ből :)

Egyébként nem félek Samarától,nem tudom hogy láttad-e az Árva c. filmet. Na ott a kiscsaj..Brrr :D

2010. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Igen,féltem mikor néztem,nagyon.Jó lenne ha lenne még egy 3.rész.
2010. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
én két barátnőmmel mikor néztem az első rész, amiben mutatják azt a videót amitől meglehet halni, mikor megnéztük mi is, a bnőm telefonja elkezdett csörögni! csak az volt a gond hogy nem láttuk ki telefonált mert a bnőm mobiljának a képernyője megvolt repedve, és először az illető bele sem szólt! basszus hogy megijedtünk! de végül beleszólt és kiderült hogy egyik ismerőse telefonált de akkor is durva volt!
2010. aug. 27. 12:46
 5/36 A kérdező kommentje:
jah nem láttam az Árva cimű filmet, de láttam valamit amiben a Samarához hasonló lány volt, fekete hajú, de nem néztem meg végig,mert féltem meg nem tudom mi volt a cime!!!!
2010. aug. 27. 12:48
 6/36 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=KXPuQH2Rf5A&feature=related

így ,,készült ,, Samara,ezért nem félek tőle :D

2010. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

12:48

Lehet h az Árvát kezdted el nézni :D

Az elején elmennek örökbe fogadni...A nő meg gyászolja a gyerekét.(elvetélt)

De attól a kis csajtól komolyan kiráz a hideg :O

És a végén az a fordulópont :D Besz*rok

2010. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
de ez már valami felnőtt csaj. amúgy tudom hogy ki játszotta a Samarát de az első részben akk nem a kislány jön ki a Tvből? mert azt is mondták hogy azért nem lett 3.rész mert a lánynak rémálmai voltak ezzel a filmmel! akk az első részben csak akkor mutatták a kislányt mikor még élt? a kutas csajt meg más játszotta?
2010. aug. 27. 13:07
 9/36 A kérdező kommentje:
utolsó: majd egyszer megnézem akkor azt a filmet! de mivan a végén? irtad hogy van valami a végén!
2010. aug. 27. 13:08
 10/36 anonim ***** válasza:
Hááát :D Nem akarom lelőni a poént :D ^^
2010. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!