Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legtúlért...

Szerintetek melyik a legtúlértékeltebb film?

Figyelt kérdés
Szerintem a Star Wars.

2021. febr. 4. 21:20
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
24%
Tetszenek az érvek nélküli ítélkezések.
2021. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem kértek érveket, de ha szeretnél én írok pár érvet.

#6 vagyok a Bosszúállók: Végjátékkal.

A film egy fanservice főzelék, olyan, mintha a rendezők a legnagyobb fansiralmakat és teóriákat írták volna össze egy filmmé, ezért is mondja mindenki egy grandiózus lezárásnak...

Én is imádom a MArveét, és Tony a kedvenc szuperhősöm, de attól ez a film messze nem annyira tökéletes, mint azt mindenki elmondja. REngeteg benne a logika bukkanó, lásd az elején azt, ahogy Marvel kapicsaj hazavontat egy űrhajót, ami alatt Tony valahogy mégse akar éhenhalni, vagy aztán ott az a hülyeség, ahogy egy patkány egy hiperszuper modern technika gombjaira pont úgy lép rá, hogy a hangya visszajöjjön. Aztán ott teória volt, hogy Hulk is csettintsen, rajongói nyomás is volt, hogy Tony is csettintsen (amivel viszont egyetértek), aztán Cap visszaviszi a köveket és pusztulásra ítéli azt a világot, csak azért, hogy Peggy-vel legyen, és aztán öregen, valahogy mégis ott van a többiekkel. Ezért kellett az az új időutazós elmélet, amit Tony csakúgy 2 wc között kitalál, amivel nem mellesleg seggberúgják, és meggyalázzák az összes többi időutazós filmet, csakhogy ők mégjobban belekeveredjenek a sajátukba, és seggberúgják magukat?

Ezek elég érvek voltak amellett, hogy az Endgame túlértékelt, kedves 41?

2021. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
94%
Köszi :) Így már sokkal izgalmasabbak más gondolatait olvasni. Ezek már egyedi gondolatok, nem közönséges ítélkezések. Erre vagyok kíváncsi, amikor valakinek véleménye van. Nem az ítéletre, hanem a gondolatmenetre. :)
2021. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
91%
Nincs mit, örülök, hogy sikerült pozitív csalódást okozni. :D
2021. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Máshogy fogalmaznék. Egy csöppet sem gondoltam, hogy nem tudnak a válaszadók érvelni.

Filmklubba járóként hiányzanak az értelmes, kifejtett gondolatok. Ezt most sikerült pótolni. Az ítélkezést meg nem szeretem, mert fikázni mindenki tud. De érvelni csak azok, akik valóban látták is a filmet és nem csak nézték.

2021. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az Üvegtigris teljesen túlértékelt. Nincs benne semmi vicces
2021. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
74%
A Reszkessetek betörők abszolút túlértékelt
2021. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 elistvan ***** válasza:
100%
Bella meg Edward a Twillight egy gyíkság.
2021. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
100%
A Bosszúállók Végjáték nekem sem tetszett túlságosan, valószínűleg azért, mert sok Marvel film kimaradt és csak útólag néztem meg őket. Az új Star Wars trilógia rendesen túl van értékelve IMDB-n, igaz sokan szidják is.
2021. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!