Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kell táncolni egy szórako...

Hogy kell táncolni egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Debrecenbe készülünk bulizni két barátnőmmel, viszont az a bajom, hogy még sohasem votlam, mert egyszerűen feszengek és hülyén érzem magam mindig, ha táncolnom kell. Ráadásul tök vékony vagyok, így ez is rátesz, hogy nincs mit úgymond “bedobni”.

Nem vagyok egyébként visszahúzódó meg ilyenek, azért is szeretnék ebből kitörni. Meg ott lesz a srác is, aki éppen tetszik, hátha odajönne.🙄

Szóval ti hogy szoktatok táncolni? Mit szoktatok csinálni? Próbáltam Youtubeon keresni, de inkább csak ilyen paródiákat látok.

Ja, és ha már kiírom ezt a kérdést: miben kell menni? Magassarkút csak azért nem szeretnék, mert így is 170 vagyok.


2018. szept. 13. 14:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez egy komoly kérdés, ne nevessetek légyszi. :D
2018. szept. 13. 14:51
 2/2 anonim válasza:
Menj táncórára vagy mittomén, sok sikert a bulihoz (én is béna vagyok táncba) vagy nézd meg ezt a videót (a szőke haju csaj a rossz példa, a barna hajú a jó) https://www.youtube.com/watch?v=ZVeEDqPHtao
2018. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!