Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell szórakozóhelyen...

Hogyan kell szórakozóhelyen táncolni lánnyal?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy táncolgattam egy klubban és találtam lányt aki tetszik és elkezdtünk táncolni. Mögötte álltam és fogtam a derekát de nem igazán éreztem hogy most hogy kéne táncolni. Nem tudom mi a túl sok és mi a kevés. Ilyen helyzetben mit csináltok fiúk?
2015. okt. 1. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül!
2015. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

hmm hát én nem szoktam foglalkozni nagyon a csajokkal, én elsősorban táncolni megyek (diszkóba)..

sokan csak rángatózásnak látják de azért less el pár trükköt ;)

https://www.youtube.com/watch?v=l2UWCLHzlkU

hidd el a csajok jobban értékelik azt aki tud táncolni mint azt aki csak emelgeti a kezét meg lötyög.. én nem nyomom ennyire jól de a hátam mögött kaptam már olyan megjegyzést hogy "aztaa, vajon milyen lehet az ágyban? :O) ;)

ahogy láthatod a videóban, ez egy elég hely igényes tánc, hering partykon nem igazán lehet mit kezdeni vele... max fejbe vágsz pár embert :D

igazából csak útmutatásként raktam be a videót, nem kötelező neked is pont úgy táncolnod. a lényeg hogy alakíts ki egy olyan "koreográfiát" ami kitűnik a tömegből :) és akkor már nyert ügyed van.

ja meg azért nem árt ha van egy kis ritmusérzéked :D


ez a csajjal dansz téma nekem úgy szokott lenni hogy mögötte vagyok, próbálok vele együtt mozogni, minél közelebb kő lenni hozzá, közben mehet egy kis tipitapi persze csak ha engedi. de a smárolás is mehet ha hagyja magát sőt még az ujjazás is ;)

gyakorolni kell, majd belejössz. ha nem érzed a ritmust, hogy hogy kellene vele mozognod akkor cumi van de dont panic.. idővel belejössz.


én igazából jobban preferálom azt hogy amikor jönnének oda a kis ribik, rájuk se hederítek :D

tánc 4ever <3

2015. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyébként tényleg van olyan akinek bejön ez a tektonik izgága stilus? Én valahogy idétlennek tartom. Én sajnos csak hip-hop-ot tudom elképzelni. De minden srác ezt a stilust próbálja hozni ami a videón is van. Ritka idétlen szerintem.
2018. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!