Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell táncolni egy...

Hogyan kell táncolni egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Voltam már jónéhány szórakozóhelyen, nem ez a gond, hanem, hogy elég régen és nem akarok nagyon bénázni ha oda kerül a sor, ezért tettem fel a kérdést.

Nézegettem youtube videókat, hátha segít valamit de eddig semmi..

Egy halom videót láttam koreográfiákról, hogyan kell pasival táncolni, hogyan kell szexisen táncolni, hogyan kell ku..ásan táncolni...:D

De egyetlen egy olyan videót sem találtam ahol egy csajszi normálisan táncol egy olyan zenére amit diszkóban/szórakozóhelyen adnak. Pedig szívesen megnéznék egy ilyet, hogy ismét képbe kerüljek:) Ha tudnátok linkelni nagyon megköszönném:)


2018. jan. 13. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Először is mint sok más mindent ezt sem szabad túl gondolni a lényeg az hogy jól érezd magad hogy ha erőlteted az látszik.
2018. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!