Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam elengedni...

Hogyan tudnám magam elengedni egy bulin?

Figyelt kérdés

Bármikor elmegyek egy buliba, ott csak ülök és nézek, de nem merek/tudok táncolni, pedig nagyon is szeretnék.

Valami tipp, hogy hogyan tudjam elengedni magam?


2010. máj. 2. 00:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
igyál
2010. máj. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
igyál 1 kis piát nem tul sokat csak annyit h jól érezd magad én pia nélkül nem is tudnék bulizni csak én is ülök de ha iszom akkor aztán be indulok ! :D:D
2010. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, de valahogy az sem az igazi. Ha túl kevés, nem hat. Ha pedig túl sok, akkor meg azért nem akkora élvezet.
2010. máj. 2. 00:47
 4/13 anonim válasza:
pia
2010. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Hm... ha sok, akkor miért nem élvezet?
2010. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
hány éves vagy? van egy olyan érzésem, hogy még csak most kezdesz bulizni, ezért nem tudod hogy kb mi az ami elég neked...
2010. máj. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mert az valahogy inkább csak tántorgásra hasonlít és rühellem, ha nem tudok magamról.

Egyébként valahogy úgy gondolom, hogy inkább félek attól, hogy a többiek mit gondolnak rólam. Szar ügy.

2010. máj. 2. 00:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon is lehetséges, hogy a tapasztalat hiányzik. Egyébként 15/f, de akkor is rossz érzés, hogy a haverjaim jó részének nem okoz (ekkora) problémát.
2010. máj. 2. 00:51
 9/13 anonim válasza:

Pedig az alkoholt pontosan erre (is) találták fel :D

Meg kell találnod azt a mennyiséget ami már eléggé felpörget úgy, h ne legyél gátlásos, de mégse teljesen részeg.

Igyál szép lassan, ne húzd le gyorsan a feleseket, kell egy kis idő amíg beüt a tömény. Közbe tartsd a szintet borral vagy sörrel. Egy idő után hatnia kell :D

2010. máj. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egyébként én is így voltam fiatalabb koromba. Eléggé visszahúzódó típus voltam, az emberek eléggé unalmasnak is tarthattak emiatt. Aztán egy házibuliba megismertettek a piával a haverok :D Állítólag sokkal szórakoztatóbb voltam részegen, táncoltam több csajjal is, sőt az egyikkel még egy csók is összejött, szóval az ilyen gátlásos fiúknak aranyat ér egy kis pia :D
2010. máj. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!