Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne unatkozzak...

Mit tegyek hogy ne unatkozzak ennyire?

Figyelt kérdés
Nagyon rég nem volt unalmas szombat estém, mivel mindig volt valami buli. Nem vagyok hozzászokva, mivel hétköznap estéken tanulok vagy alszom. Hétvégeken pedig mindig buli van. Nem tudom mit kezdjek magammal, a gépet unom, msnen nincs fent egy barátom sem. Játékokat nézegettem neten, de nem kötnek le.. A tévébe nincs semmi jó, alig van pár csatornánk.. Aludni egész biztos nem fogok a következő pár órában :D Valami tippet adnátok?
2010. ápr. 24. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél érdekesebb ember, akkor nem fogsz unatkozni a saját társaságodban.
2010. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

dvd?:) v töltsél le számokat, netszar napiszar...:D

chat-en lehet hülyíteni az embereket, ezt akkor szoktam mikor nagyon unalom van :D

am meg biztos van olyan haverod aki bulizni ment mért nem menél velük?:)

2010. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Hát igazából ők is lazulnak most otthon, azt hittem nekem is jól fog esni végre, meg élvezni fogom a holnapot h nem vagyok másnapos :D De hát mégsem olyan jó:(

A dvd-m meghalt pár hónapja :D

A chathülyítés meg jó ötlet, én is azzal szoktam szórakozni ha úgy van.. fel is lépek :P:D:D köszi

2010. ápr. 24. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:

örülök h vmennyire segítettem :D chatelj és élvezd xD

am én nem nagyon járok bulizni, irigylem azokat akik járnak , azért nem szeretek eljárogatni mert nem tudok táncolni, v csak bebeszélem magamnak és kicsit gátlásos vagyok:D tudom pia...de akk is :D

2010. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nézdd a hokimeccset... [link]

vagy honfoglalózz...

2010. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

21:58 !

msn címedet nem adod meg?:D

amúgy én sem jártam bulizni, most kezdtem el kb fél éve. Soha, semmilyen körülmények között nem táncoltam, sőt, most se táncolok ha nem iszom:D de betolok 5-6 sört és már lazán tolom úgy:P:D

2010. ápr. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!