Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Naplóírás?! Szerintetek? JÓ...

Naplóírás?! Szerintetek? JÓ valamire?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rossz dolog és stressz ér, de nincs kinek elmondanom.A szüleimnek van elég gondjuk , a többieknek a családból meg nincs rá idejük.A barátnőmnek próbáltam egyszer-kétszer kiönteni a szívemet de nem nagyon izgatta.És elgondolkoztam a naplóíráson.Mit gondoltok?Érdemes?
2016. aug. 3. 08:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 13 éves lány vagyok.
2016. aug. 3. 08:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. Egyrészt így kicsit kiadod magadból a problémáidat, másrészt idővel talán majd szívesen olvasod vissza, mi minden történt veled a múltban. Én is évekig írtam naplót, aztán ahogy rendeződtek a dolgaim, lassan abbamaradt.
2016. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. aug. 3. 12:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet,de vigyázz,hogy senki ne tudja meg,mert felhasználhatják ellened.
2016. aug. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igyekszem majd eldugni.
2016. aug. 6. 11:46
 6/8 anonim válasza:
Tudom késve... Én 3 hónapja írok naplót , és szerintem nagyon jó. Meg amúgy is , 30 év múlva megmutadhatod a gyerekeidnek , hogy neked milyen volt a suli stb. Szerintem nagyon jó dolog.:)
2018. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég régi kérdés, de nem baj. :)


Szerintem ér valamit. Régen nem voltam benne biztos. Persze az élményeket leírod, és megmaradnak. Ilyen szempontból persze, hogy jó.


Az utóbbi időben jöttem rá, hogy vannak olyan gondolatok, amikben nincs semmi "gáz", se semmi, de mégse szeretném őket elmondani még a legjobb barátaimnak sem. Egyszerűen szeretem, hogyha leírom a gondolataimat egy füzetbe, akkor az nem ítélkezik. Nem mondja el a véleményét. Csupán leírom, és ezáltal akár hónapok, évek múlva visszaolvashatom, és még a személyiségem, gondolkodásom változását is megfigyelhetem. Azért elég érdekes visszanézni, hogy mikor hogy gondolkodtunk, mik érdekeltek, min törtük a fejünket. ^^

2018. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem NE!!! Valaki úgy is megtalálja és el fogja olvasni!! Csak úgy ha titkosírással írod vagy gépen.
2020. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!