Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az emberek miért szeretik a...

Az emberek miért szeretik a TheVR-t?

Figyelt kérdés
Szerintem elég unalmas és bugyuta. Nem tartanám őket kiemelkedő egyéniségeknek és a videók alatti kommentár sem túlzottan szellemes vagy vicces ,sokszor csak káromkodásokból és üvöltözésből áll. Amit a kommentekben irogatnak a videó úgymond aranyköpéseiként azok is általában csak egy obszcén megnyilvánulásig terjednek pl:"-Hova dugjam? - Seggedbe." Szerintem a rajongótáboruk túlnyomó része a 10-14 év közötti korosztály lehet ,de aki ennél idősebb és szintén imádja őket az megtudná nekem mondani ,hogy miért?

2016. júl. 24. 11:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%
Attól alpári tahó valaki, hogy káromkodik, mikor ideges? Mi van veled, világ? -.-
2016. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Igen, kicsi lány. Például attól. Plusz még ha artikulálatlanul vértyog is hozzá. De menj inkább vissza tivtivy-t nézni. Úgy látszik, bár szomorú de ez a korosztály már azon szocializálódik.
2016. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
Hadlyuk már az egészet, Szerintem ők gyártanak a legtöbb és a legjobb tartalmat az egész magyar youtubon ha a gameplay és a Tech oldalt nézzük. Manapság a 3 éves kis gyerek is csúnyán beszél meg cigizik. Akkor meg ?
2016. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, honnan a jóégből ismersz? Honnan tudod a korom? Honnan veszed, hogy azt a tivtivyt vagy mit kéne néznem? Most biztos jön az eligazító komment, hogy elég baj, hogy nem ismerem, de nem kötelességem.
2016. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%

Én nem ismerem olyan belsőségesen őket mint a rajongóik, csak néha rátalálok az ő videóikra is és akkor megnézem.

A Thevr-osok egyik videóját éppen láttam amiben elmondják, hogy a Pisti nem fejezte be a főiskolát, vagy egyetemet, a Jani még csak most tanul.

Ezzel kapcsolatban annyit akarnék mondani, hogy abban igaza van annak aki azt mondja, hogy nem attól függ az emberek megnyilvánulása, hogy milyen iskolába (egyetemre, vagy főiskolára) járt.


A stílusukkal kapcsolatosan nagyon érződik rajtuk, hogy ők a South Parkon nőttek fel (ezt mástól olvastam, de igaz).

Nem csak ők, hanem a mai youtubeosok többségében olyanok mintha a South Parkból jöttek volna elő.

Amiért népszerű a South Park, azért népszerűek ezek a youtubeosok is. Ezért szeretik egyesek őket és a többi youtubeost.

2016. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
59%

Én az elején néztem őket vagy egy évig, ma már tényleg masszívan megválogatom a videóikat, mert lezüllött ez is. Ahogy a csatornák nagy része ami nagy hírnevet, feliratkozót ér el.

A tech csatorna korrekt, bár méreténél fogva nem egy Prohardver vagy Index fórum, szóval sokra nem való, de korrekt. A gameplay videók egy része is rendben van, főleg amiket Jani csinál. Pisti végigjátszásai is azért még tűrhetőek, bár egy idősebb korosztálybeli már kiakadna rajta.

A közös videók, a showgyártmányok, a ripacskodó vackok, az autós vlogok a káromkodással, Pisti múltkori mocskolódása a No Mans Sky miatt... Ezek viszont levitték a színvonalat eléggé.

Jani rendben van, tipikus geek, kocka jellem az oké, de nincs ezzel semmi baj, normális ember, csak kicsit eresztette el magát, rendben van. Pisti viszont nagyon elrugaszkodott a valóságtól, tipikus celeb szindróma, nagyszájú, magamutogató, ripacskodó, kitűnniakarok énvagyokavalaki, sajnos ő az aki levitte a csatorna színvonalát ezzel a stílussal a fenébe, viszont ez a stílus hozott nekik 200ezer feliratkozót pluszba.... Ez van, ez a média világa.

Aztán ott van még az is, hogy nagy szájjal mondja ők a felnőtt korosztálynak csinálnak videót, holott a hülye is tudja, hogy ezt a 12-14 évesek nézik és nyálzanak rá, amit nagyszerűen tükröz a videók alatti kommentáradat is. Egyszerűen félrebeszélnek, majdnem ki is lehetne mondani, hogy hazudnak, mert ne akarja megmagyarázni senki, hogy ezek a rinyastílusú vlogok pl. felnőtteknek készülnek, amiben Pisti megmutatja hogy kell tahó bunkó nagypofájú módon végigmenni Debrecenen kocsival, vagy hogy kell beszólni az internetes társadalomnak egy nagypofájút.


Nagyot zuhantak, ugyanarra a sorsa jutottak mint az összes többi, ez van. Aki feljebb írta és a TVhez hasonlította őket meg az egész YT világot. Igaza van. Teljesen. Mert valóban ez van.


Ímmel-ámmal még belenézek a videóikba, mert valamelyik még ér valamit, a mostani Virginia is pl. jó volt, de elég gyors ütemben nyomom is tovább a legtöbbet, pl. a vlogokat már alapból, de sok gameplayt is amiben átlépi a szintet a rinya meg a vulgaritás. A typing of the dead-nél még rendben van az a játék alapból ilyen stílusú, ott lehet káromkodni, de a többinél csak erőltetett magamutogató színjáték amit Pisti csinál a 15 éveseknek.

2016. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

#16 (utolsó kommentelő)


Ezt az egészet teljes mértékben látniuk és ovlasniuk kéne mert 100%-ig igazat szólsz. Teljes mértékben egyetértek a véleményeddel. Amit Pisti művel az katasztrofális, Jani pedig egy bólogatós kiskutyává vált mellette (bár igazából eddig is az volt)


A hab a tortán ami twitchen megy, Azmo meg barátaival. A donate huszárokkal a chat szupersztárokkal, a beolvasós donatelők meg a többi kis seggnyalóval. Förtelem.. és ezt nevezik közösségnek.

2017. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
25%
#17 Mi bajod a donate-al? Szerinted nekik ingyen van elkészíteni egy videót? Amúgy meg jobban vágod mi történik ott, mint aki rendszeresen nézi. sok unatkozó 2 forintos retek, csináljatok jobbat meg minden legyen ingyenes, vagy a twichen vagy a yt-n, utána lehet ugatni.
2017. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%

A donate-kkel semmi baj ha nagyon szüksége van az adományokra valakinek. Nem csak youtube csatornákra értem. De ahogy Pamkutyáék is megmondták ha valaki szponzorokból és reklámpénzekből szerzi a bevételeit - amiről ők is tudják hogy nem kevés pénz - akkor adományokat kérni nem szép dolog.

Mintha egy jól fizetett mérnök munka után kiállna egy forgalmas kereszteződésbe kéregetni hogy még a fizetésén felül összegyűljön napi 30 / 50 ezer. De már a most kereszteződésekben álló álrokkantaknak is jobb üzlet ez mintha elmennének dolgozni. Ez nem zsebben turkálás vagy irigység hanem társadalmi kérdés. Segélyek is azoknak járnának hivatalosan akik rászorulnak és aztán úgyis tudjuk hogy kik is kapnak segélyeket. Vagy az uniós támogatásokkal is értelmesen végiggondolva azokat a cégeket kellene segíteni akik most indulnak és nincs tőkéjük - de helyette az évek óta jól menő tőkeerős cégekhez kerülnek a támogatások amik ettől még gazdagabbak lesznek. Akik meg igazán rászorulnának a segélyekre az adományokra és a támogatásokra azok lóhimbilimbit kaphatnak az ülőgumójukba.

2017. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#17 csak nem vérszemet kaptál te kis salty fanboy :D

Hagyjad már ezt a csinálj jobbat szlogent komolyan az összes fanboy ezt hajtogatja. A tökömnek se hiányzik hogy 10-12 évesekből éljek donate szerűen. Te vagy az egyik ékes példája annak, hogy milyen egy "IGAZI ÉRTELMES VR KÖZÖSSÉG ALAKULT KI".

2017. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!