Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az emberek miért szeretik a...

Az emberek miért szeretik a TheVR-t?

Figyelt kérdés
Szerintem elég unalmas és bugyuta. Nem tartanám őket kiemelkedő egyéniségeknek és a videók alatti kommentár sem túlzottan szellemes vagy vicces ,sokszor csak káromkodásokból és üvöltözésből áll. Amit a kommentekben irogatnak a videó úgymond aranyköpéseiként azok is általában csak egy obszcén megnyilvánulásig terjednek pl:"-Hova dugjam? - Seggedbe." Szerintem a rajongótáboruk túlnyomó része a 10-14 év közötti korosztály lehet ,de aki ennél idősebb és szintén imádja őket az megtudná nekem mondani ,hogy miért?

2016. júl. 24. 11:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

Én se látok bennük túl nagy fantáziát.

A szemüveges srác borzasztó érdektelen béna karakter, a másik meg egy alpári tahó.


Szerintem a magyar mainstream youtubosok 95%-a ócska sza*r tartalmat készít.

2016. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Én se értem...
2016. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Mert nagyon sok idő alatt jutottak el idáig és jó minőségű videókat csinálnak és igyekszenek folyamatosan újítani. Nincs olyan magyar youtubos aki ilyen sok és ennyi féle tartalmat gyártana. Az meg hogy Pisti gyakran ideges Jani meg folyton adja alá a lovat, már megszokták a nézők. Az hogy káromkodik nem probléma mert én is szoktam játék közben.
2016. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

Inkább úgy mondanám, hogy a nagyon fiatalok szeretik őket, mert direkt azt a korosztályt szólítják meg akik vevők az ilyesmire. Jobban mondva a fiatalabb korosztály csak erre a stílusra vevő.

Én szinte csak azokat a videóikat néztem meg amikben bemutattak valamilyen hardvert.

A többi videójuk közül is belenéztem néhányba és hasonlót tapasztaltam amit ti is. Számomra érdektelen de nem is nekünk szól.

Showműsort készítenek ugyanúgy mint amiket a tv-ben is láttok. Csak itt amatőr szinten történik a "gyártás" /azért tettem idézőjelbe mert a "munka" igazi részét a számítógép végzi/. Kb ugyanaz a kereskedelmi "műsorgyártás" történik a youtube-on mint a tévében.

Sok hozzájuk hasonló csatorna van és mindegyik feljövőben van, nem csak ők. Most van a csúcson a youtube-ozás. Addig kell kihasználnia mindegyiknek amíg lehet.

Nem kell őket nézni, mindenki számára megvannak a megfelelő tartalmak. A gyerekek meg csak hagy hülyüljenek el, majd felnőnek és már más fogja őket érdekelni, más fajta műsorok vagy egyáltalán egy teljesen más platform.

2016. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem hogy az embereknek az a része aki egyfolytában oltja őket miért csak az olyat nézi amiben káromkodnak? Ott van pl.: Rise of Tomb Raider vagy az Uncharted 4 ami szinte olyan mint egy komplett film.

Káromkodnak igen, de ki nem szokott? Az meg nem az ő hibájuk hogy valaki 10 évesen ilyet néz és nem a Minimax-ot. Mert az én unokaöcsém is 10 éves de neki nincs megengedve hogy netezzen. Nevelés kérdése is hogy mit néz a gyerek.

2016. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Aha, a jó tudodkid a bugyuta, az...Azért imádom, mert nagyon jófejek, rohadt nagy humoruk van, és nagyon nagyon megértőek. Ja, és még valami. Azért, mert Jani. Pont. Ennél többet nem tudok mondani.
2016. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

Én csak annyit mondanék, hogy: Pisti nem alpári tahó, ő egyetemet végzett ember (és Jani is).

És #5 az meg, hogy a 10 éves öcséd minimaxot néz elég gáz, azt bizonyos okokból megértem hogy nem engeditek netezni de a mai világban ha valaki nem ért a számítástechnikához az "elfog bukni".

2016. aug. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

#7

Gondolom te is 10 éves vagy, jobb lenne te is azt néznéd. Képzeld ért a géphez, van neki de nem internetezik 10 évesen.

2016. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Ért a géphez ? Be tudja kapcsolni ?? Komolyan tudod te hogy mit jelent az ha valaki ért a géphez ? Szerintem nem nézz utána. A Vr-ról meg csak annyit Hogy minőségi tartalom,tech csatornán semmi káromkodás. Játék közben sem mindig káromkodnak. utolsó vlogjukban voltak valami vidámparkba ahol játszottak ilyen játék szobában. Pisti ott is káromkodott. Ilyen a stílusa. És előttem szóló jól mondja nem alpári tahó mivel egyetemet végzett. Szókincse is van neki nézd csak meg a Tech csatornájukat Elég jól el magyarázzák a dolgokat. Úgy hogy a teljesen hülyék is megértsék. és nem csak a 10-14 éves korosztály nézi őket. Felnőtt emberek is szeretik amit csinálnak. Itt gondolok szintén a bemutató videóikra..
2016. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

"Pisti nem alpári tahó, ő egyetemet végzett ember"


Mert attól hogy valakinek van egyetemi diplomája, nem lehet alpári tahó ugye? Kicsit menj emberek közé, mert szerinte még nem sokkal találkoztál. Max a magad fiatal korosztályából.

2016. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!