Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A barátommal és még pár...

A barátommal és még pár emberrel forgatnánk egy vígjátékot többi lent. ötletek?

Figyelt kérdés
Legalább 3,4 fordulattal. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jún. 4. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írhatunk helyettetek forgatókönyvet. Semmilyen ötletetek nincs még? Én is szeretnék a nyár végén forgatni, egy fantasy mini-eposzt, csak nekem nincsenek olyan barátaim, akik segítenének az ilyesmiben. Én a történettel kezdtem amúgy, először írjátok meg azt. Ha valami eseménydús, fordulatos dolgot akartok, amibe sok poént lehet fűzni, akkor szerintem valami kalandozós, járkálós dolgot kéne csinálnotok, mentek megkeresni valamit, egy elveszett barátot vagy elrejtett kincset, az ilyenekben adják magukat a szituációból akadó poénok azaz a helyzetkomikum, de tehettek bele ráutalásokat más filmekre is, ahogy a dilis amcsi filmekben szokták. Figyeljetek oda a párbeszédekre és a színészi játékra és ne nézzetek a kamerába :D Sok sikert és csináljátok meg, rakjátok fel youtube-ra ha kész lesz, hogy majd tudjak vele kampányolni a haverjaimnak, hogy nem őrültség, meg lehet csinálni :D
2015. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ a forg. Könyv első és.2. része már megvan de végül horrort csinálunk. A youtube ra mindenképp feltöltöm. Majd küldom privátban a linket
2015. jún. 14. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, köszönöm, és sok sikert továbbra is!
2015. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!