Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki a barátommal?

Hogyan béküljek ki a barátommal?

Figyelt kérdés
Igazából ő szeretett volna össze jönni velem és célozgatott is erre.De én poénnak fogtam fel.Mikor elmondta az érzéseit én bunkó módon kiröhögtem és elpoénkodtam az egészet.Erre eléggé megharagudott rám.Nem szokásom bocsánatot kérni,de nekem ő fontos és nem szeretném elveszíteni.

2014. jan. 24. 19:04
 1/2 sándorjános ***** válasza:

Szerintem kijár neked is egy kinevetés ezért cserébe, amikor bocsánatot akarsz kérni, bár lehet, hogy ez azért jut eszembe, mert nekem is elegem van a lepattintásokból, kikosarazásokból. Ha megbocsát neked, akkor jófej, bár kijár annyi, hogy legalább megpróbáltok összejönni. Egy-két hét próbaidő se neked, se neki nem árthat, aztán majd elválik, hogy képesek vagytok-e ezt az állapotot hosszútávon folytatni. Érdemes vele mihamarabb beszélni, mielőtt túlteszi magát rajtad, mert abból kegyetlen dolgok sülhetnek ki :D


(én speciel ezt gondoltam ki, amikor elfoglaltságra, meg problémákra hivatkozva koptatott le a csaj: Ha legközelebb bármelyik nő előpakolja nekem a szennyesét és elkezd beteljesíthetetlen szerelemről, saját alkalmatlanságáról beszélni, akkor azt felelem, hogy: Problémád van? Leszarom. De azért dugni összejövünk néha?)

2014. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Bocsánatot kértem tőle.De elmondta,hogy őt mással is megbántottam nem csak ezzel,hogy kiröhögtem.Össze jönni nem tudom,hogy össze jövünk-e,ezek után meg pláne nem tudom.

2014. jan. 26. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!