Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan béküljek ki a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek ki a barátommal? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem,azt mondta h neki nem kell másik lány,mert nem akar csalódni mert fél szerelmes lenni,hogy bizonyítsam be neki h nekem csak ő kell és nem verem át???
2010. jan. 21. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
köss rá nagy értékű életbiztosítást. Tuti módszer
2010. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak őszintén, szemtől-szemben, ez másképpen nem megy, még így sem biztosan. Ha tényleg így gondolod, így érzed, azt úgysem tudod megjátszani. Ha ez nem jön be, akkor sajnos hagynod kell elmenni őt, remélhetőleg csak időlegesen.
2010. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Írjatok még pls!

2010. jan. 21. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Bilincseljétek össze magatokat, és menjetek a Fűrész 7-be szerepelni. Szerintem elég romantikus, és tuti megváltoztatja az életeteket.
2010. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ehez idő kell. Lássa, hogy nem vagy más fiúkkal, és tényleg nem érdekel senki, és idővel lehet, hogy ezt Ő is észreveszi majd...
2010. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsó válaszoló sokat segítettél!!!

2010. jan. 22. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!