Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a " barátommal" béküljek...

Ezzel a " barátommal" béküljek vagy ne? Barátság témakörben.

Figyelt kérdés

A barátnőmet felhivtam az ünnepség kezdetén ami a volt fönököm születésnapjára volt rendezve, hogy az én üdvözletem is adja át. Persze nem vette fel a telefont!

Én dolgoztam ,sem késöbb, sem hamarabb nem tudtam hivni.

Most a buli végén hivott fel, mikor már gondolom, mindenki hazament. Mondom neki, most nem tudok beszélni, mert dolgozom , erre azt merte kérdezni,

hogy mi a baj?

Mondom semmi baj nincs. csak azt akartam kérni tőle, hogy az én üdvözletemet is adja át. Erre nem válaszolt semmit! Válaszra sem méltatta! Szerintetek nekem van igazam ebben?

( a fönököm számát természetesen nem tudom )


2010. aug. 17. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te utólag is tudsz személyesen gratulálni.Nem tudhatod,hogy miért nem vette fel.Esetleg észre sem vette,hogy hívod?Ezért inkább beszéld meg vele.
2010. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy???


legközelebb átadod az üdvözleted a fönöködnek mikor taláékozol vele..ennyi.

2010. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg azért nem vette fel, hogy még véletlenül se gratulálhassak. Bár lehet ,hogy tényleg nem is hallotta. Hát ,igazán beszélnem kellene vele. Csak nem birom a konfliktusokat. grrrr.
2010. aug. 17. 17:43
 4/12 A kérdező kommentje:
látom, nem figyeltél. Ő a volt fönököm, és nem találkozom vele, szinte soha. Most ezen a bulin se tudtam résztvenni, mert dolgoztam.
2010. aug. 17. 17:43
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szegény barátnődnek gőze nincs arról (természetesen) hogy mi a franc bajod van, Te viszont egy hülye hisztis liba vagy, az hétszentség! És legfőképpen fingod nincsen a barátságról, ha ilyen kis xarságokban méred!
2010. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon gyerekes vagy, tisztára mint az oviban!
2010. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Pofám leszakad, "biztos direkt nem vette fel". Szerintem fuss két kört, és vezesd le az idegbajodat! Fuh bazzeg, hogy ilyen nők léteznek, ez hihetetlen... Unalmas az életed, már nem tudsz mit kitalálni hogy lehessen nyafogni egy kicsit? Pi.csa...


21/L

2010. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

én meg tudom érteni, hogy haragszol. Hasonló helyzetben, (imádtam a volt főnökömet) én is mérges lennék, és azt gondolnám direkt csinálta (valahogy mindig volt egy kis rivalizálás, hogy kit bír jobban a főnök)

ha azt mondaná nem hallotta nem hinnék neki,mert mindig a zsebében van a teló és rezgőn. De ezért a barátságot nem szakítanám meg.

Akik meg hőzöngenek, azok pont úgy akadtak már ki olyan dolgon a barátra ami másnak apróság, neki viszont igenis nagy dolog.

2010. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Vegyél vissza. Mi az, hogy te itt sértegetsz engem? Ez nem a te kérdésed, ha irogathatnékod van, keress egy témát, bár neked tuti nincs semmi mondanivalód! Kis hülye. Menj a lazitószereidhez.



Egyébként csak az nem érti, aki nem dolgozik.

2010. aug. 17. 18:05
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj, ha ilyen megfordul a fejedben, hogy a BARÁTNŐD direkt nem vette fel a telefont, akkor vagy nagyon hisztis vagy, vagy ha tényleg szemét, akkor nincs értelme róla mint barátról beszélni (volt már ilyenre példa? átvert már?). És mondjuk az tényleg nem volt vmi szép tőle, hogy nem válaszolt a kérdésedre (feltéve, hogy így mondtad meg neki, ahogy nekünk is leírtad, nem pedig vmi számonkérős-hisztizős stílusban). Ha tényleg van okod rá, akkor ne tarts vele baráti kapcsolatot...
2010. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!