Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A baratommal es a barati...

A baratommal es a barati tarsasagaval megyek bulizni hetvegen. Valoszinuleg disco elott megiszunk par felest. Hogyan illo hog a vegen es fizessem az en reszemet? Vagy ha felajaljak hogy ok fizetik akkor hagyjam? 2 0/L

Figyelt kérdés

Eddig mindig csajokkal jartam bulizni es nemigazan tudom hogy szokas ezt. Nemakarom magam kellemetlenul erezni


Elnezest a hibakert. Telefonrol irok


2013. szept. 20. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha felajánlják akkor elfogadhatod ha közeli barátok. Mikor kéritek a számlát, kérdezt meg tőlük mennyivel tartozol vagy mennyi a te részed.
2013. szept. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fizethetnek ők is de akkor az este folyamán illik őket visszahívni, egyik kört te fizeted. csak nagyon közeli barátokon lehet ingyenelősködni, de egyrészt nekik is illik előre szólni, másrészt ha ez lenne a helyzet nem kérdezted volna itt meg
2013. szept. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eleg kozeli baratok. De nemakarom oket kihasznallni. Fizetesnel elehg ha megkerdezem hogy mivel tartozom? Vagy valameik kornel felajanlom hogy ezt most en fizetem?
2013. szept. 20. 00:12
 4/6 anonim ***** válasza:
haelég közeli, simán meg lehet velük beszélni. meg úgyis adja majd a helyzet. ne te kezdeményezz. ha azt mondja vmelyik hogy meghivlak titeket egy körre akkor neked is ezt kell tenned. ha nem akkor a végén vedd elő a pénzed, legjobb ha magad kiszámolod mennyi a te részed, max azt mondja vki, hagyd, meghívtalak. de mindig azzal számolj hogy ki kell fizetned a fogyasztásod. tényleg adni fogja magát a helyzet, nyugi
2013. szept. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hopp most látom lány vagy, akkor ha akarod kifizeted a részed, ám a fiúknak illik téged meghívni ám ezt nem illik túlzásba vinni, és koktélokat rendelni literszám :-D
2013. szept. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mennyire felületes voltam!


na most még arra is rájöttem hogy a barátoddal mész és az ő baráti társaságával. mindenképpen a barátod fizessen. és ne hívd meg a fiúkat egy körre. a barátoddal beszéld meg hogy legyen, mit szeretne. akarja hogy fizesd a részed vagy a barátai előtt ez égés lenne, ti magatok hogy szoktatok ezt?

2013. szept. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!