Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hagyjam, vagy kezdjek vele...

Hagyjam, vagy kezdjek vele valamit?

Figyelt kérdés

13 éves a fiam, a nővérével elment a diszkóba. és ott csókolódzott egy 16 éves csajjal. (a csaj a nővére egyik legjobb barátnője). amikor haz jött és elmondta hogy mi van, hogy ő járni akar vele, de én nem engedem a korkülömbség miatt. ő ez miatt kicsit letört.

na de van egy lány akivel viszont járhatna, de a lány nem idevalósi, és így keveset találkozhatnának. a lány attól fél hogy ezek után nem bízhat majd meg benne.



2012. júl. 11. 17:36
 1/8 A kérdező kommentje:

azóta nagyon megbánta a dolgokat, már azt is hogy bement oda.


meg mióta ez történt csak azt hajtja hogy ő magányos lesz, mert a szerelem nem neki való..

2012. júl. 11. 17:38
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Mivel fiad van nyugodtan megengedheted, csak lányokat szokás félteni!
2012. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is hagyd, hogy elje ki magat es csalodjon!Mert tuti, hogy a lany nem fog jarni vele!A fiad csalodni fog DE NEM BAJ, LEGALABB MEGTANULJA, hogy nem lehet nagyokal kezdeni.Ezt nem csufsagbol irtam.Ha fiam lesz enis hagyni fogom uganezt..sot;)
2012. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
egyáltalán,hogy jutott eszedbe eledgedni egy 13 éves gyereket diszkóba?
2012. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad, hogyan tudnád te szabályozni a szerelmi életét?

Én már alapból azt furcsállom, hogy elmondta neked. A 16 éves csaj meg biztos csak hülyeségből smárolt vele, ő sem akarna járni egy ilyen hozzá kisfiúval.

Hadd próbálgasson, mikor, ha nem most?

2012. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

hagyd, nincs mit tenni. ne akard megszabni, kivel járjon a fiad, úgyis ő - és a lány - az, aki eldönti. tényleg sanszos, hogy a lány szórakozásból csókolózott vele, vagy "megmutatta, hogy kell". mellesleg a fiad bőven ráér. ha most elment a kedve a 'szerelemtől'..na bumm, majd jön valaki, aki meghozza.

(ja, és véletlenül nem Te vagy a fiú? nagyon pontosak az értesüléseid :P nem piszkálódásból írtam, csak megérzés. (: )

2012. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen hagyni kell hogy járhasson vele mert ha nem engeded csalodni fog benned és nem fog megbizni benned ..... és jobb ha magamiatt csalodik mint hogy miatttad én 14 éves lány vagyok de a volt oszt. társamat se engedtexaz anyukája járni egy idòsebb lánnyal ésmost " utàlja" az anyukáját és magányos de rajtad mulik ha félted az nem baj mindaddig míg nem artasz neki mint hogy használsz ....
2012. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem úgy tűnsz , mintha egy szülő lennél ,de egyébként meg kéne neki engedni.Mit tud csinálni egy 13 éves gyerek? (Nem a kis ribancokra gondolok. ; ) )
2012. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!