Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Baj az, ha cigány létemre nem...

Baj az, ha cigány létemre nem szeretem a cigányokat?

Figyelt kérdés
Tudom elég furcsán hangzik... De elegem van már abból ami ebben az országban megy. Elegem van abból, hogy nem lehet egy tanórát nyugodtan végig ülni, mert az alja népség folyamatosan zavarja az órát, még a tanárnőt is megalázzák, a gyengébbet úgymond "csicskáztatják" az értelmileg gyengébbel úgy szórakoznak mintha nem is ember lenne... És senki nem tesz semmit. Félve kell végigmennem a folyosón, remélve hogy nem keresztezem egyikük útját sem, tetejébe mindenhol ott dübörög a zenéjük, az a tömény kultúrálatlanság, amit annyira imádnak, pedíg csak a szemét dől belőle... Ha mégis veszem a bátorságot és véleményt merek nyilvánítani, netán egy rossz szót szólok hazafelé már öten-hatan várnak. Miért nem lehet békében élni, miért nem lehet békén hagyni az embert... És nem vagyok rasszista. Hogy is lehetnék?... De ez az igazság. Ez már terror, mintha csak egy magasabb szintén lennének és joggal kezelnének le, mert belém lehet rúgni. És nem csak én gondolom így.
2014. aug. 8. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Mi- nem cigányok - is ezt érezzük! Neked nagyon szar lesz mert a néped ki fog közösíteni mert próbálsz normális lenni, a magyar (tisztelet a kivételnek) pedig azért fog ítélkzeni, mert cigány vagy.

Rmélem kitartasz és normális életet próbálsz majd élni!

2014. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ezzel baj. Tiszteletre méltó, hogy lenézed azokat, akik mocskos módon viselkednek. Sajnos rengeteg olyan cigány van, aki így viselkedik, de mint mindig vannak kivételek. Igaza van az előttem szólónak. Kitartás, legyél tisztességes, és reméljük, hogy mások is a cselekedeteid alapján ítélnek meg.
2014. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Baj! Ne a népcsoportokat utáld, utáld az individuumokat.
2014. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
96%

Nahát-Nahát...én is ebben a cipőben járok.Szerencsére valahogy mindig olyan közegben voltam ahol nem zavart senkit hogy cigány vagyok.Volt egy náci srác a suliban.Közös barátaink voltak, pár hónap alatt jó barátok lettünk. és jó érzés volt hallani hogy "téged nem lehet utálni".

Igen a saját népünk árulónak hisz, csak azért mert normálisan akarunk élni.Végeztem a sulival, dolgozok több mint. egy éve, össze költöztem a barátommal(nem cigány) és élünk. Utálom őket, mert nehéz a mai napig végigmenni az utcán miattuk, de engem nem fognak visszahúzni, úgy élem az életem ahogy akarom, és nem érdekel egyik oldal vélemény se.Ember vagyok és úgy is élem az életem.

2014. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2022. dec. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!