Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem érzemmiért csinálja ezt....

Nikszu9911 kérdése:

Nem érzemmiért csinálja ezt. Fiúk ti miért csinálnátok? Lányok. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom,nagyon jóban vagyunk.Szoktunk hülyéskedésből verekedni és van amikor felborít,magamra rántom és ha valaki látná félreértené(de nem látja senki).Van olyani,hogy rámászok és csikizem vagy csapkodom (ilyenkor az egyik lábam a két lába között van vagy beleülö az ölébe,de általában fölé térdelek,természetesen úgy hogy a lábai a lábaim között vannak).Nagyon gyorsan szokott lemászni rólam és még annál is gyorsabban kimászni alólam.Azért nem értem miért csinálja,mert ha verekedés közben ,,átölel" vagy ilyesmi akkor nem kapkod,m vaeg múltkor majdnem megfogta a mellem,csak rajta.volt a kezem és azt fogta elég sokáig.Ha elmegy valahova mindig megölelem tök sokáig,puszit is adok neki és arra nem szól,sőt ő is ad nekem.miért mászik ki alólam.olyan nagyon kapkodva?valaki pls adjon rá magyarázatot
2013. júl. 10. 22:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést,nem nem érzem hanem nem értem :)
2013. júl. 10. 22:15
 2/9 anonim válasza:
megkerdezhetem hogy hany evesek vagytok?
2013. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én 14 ő 19 (tudom érdekesen hangzik)
2013. júl. 10. 23:02
 4/9 anonim válasza:
nekem is mindig idosebb barataim voltak. a fiuk ilyenek egyszer mutassak hogy milyen fontosak vagyunk nekik aztan meg leraznak. probald most az epp ellenkezojet csinalni. a koszono pusz es oleles maradhat de a tobbit hagyd el egy idore es meglatod hogy reagal. lehet par napon belul o fog utannad jonni es nem fog semmi alol kibujni
2013. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy messze lakik,ha meg jön akkor csak 1 hétre és mivel olyankor sokmindenkihz megy nem látom csak kb 2-3 alkalommal,olyankor próbálom kihasználni az időt amíg vele lehetek
2013. júl. 10. 23:22
 6/9 anonim válasza:
ertem.akkor kerdezz ra.. kerdezd meg hogy zavarja-e ha ramaszol vagy ha kozelebb vagy hozza
2013. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom,de lehet,hogy nem fog válaszolni csak valami szekálós hülyeséggel eltereli a szót :D
2013. júl. 10. 23:28
 8/9 anonim válasza:
addig nyaggasd mig meg nem mondja. ha pedig hulye valaszt ad akkor meg ne torodj vele fojtasd amit eddig. mert ha nem tetszene neki amit csinalsz akkor megmondana ha megkerdezed
2013. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 11. 00:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!