Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Strandra hogy menjek?

Strandra hogy menjek?

Figyelt kérdés
Üdv, az lenne a kérdésem, hogy strandra milyen öltözetben menjek? Kocsival megyünk pár haverral. Úgy értem, hogy már fürdőnadrágba menjek,és legyen nálam egy váltás ruha, vagy rendes ruhába menjek és a strandon öltözzek át fürdőruhába?

2013. jún. 30. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
*fürdőnadrágba, bocsánat.
2013. jún. 30. 17:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig fürdőnadrágban megyek..... úgy néz ki mint egy rövidgatya.. plusz kocsiban vagy.. senkit se fog érdekelni :D Meg én át se szoktam öltözni hazafele se (igaz lustaságból ) :D Hagyom magam leszáradni, azt megyek.
2013. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk most hogy nézem, az én fürdőnadrágom is rövidnadrág-szerű :D. És cipőben menjek vagy papucsban ? :D
2013. jún. 30. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
papucsba. váltás ruhát vigyél ha nem akarsz vizes gatyával a kocsiba ülni :D
2013. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Papucsban nehéz vezetni (ha te vezetsz) és utána vagy koszos marad, vagy vizes szóval én 2 papucsot vinnék, 1 "igazi" fürdőpapucsot meg egy papucspapucsot:) Póló + gatya = utazási szett
2013. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!