Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Hogyan menjek...

Segítség! Hogyan menjek strandra ha épp megvan?

Figyelt kérdés
Holnap mennek a barátaim strandolni, és én is szeretnék elmenni, úgy hogy vízbe is megyek. Most van a hatodik nap és már úgy tűnik ez eléggé a vége, de azért még kell a betét. Anyukám nem engedi a tampont. Kérlek segítsetek!!! 13/L

2013. jún. 20. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

vagy imádkozol, hogy elmúlik vagy mégis gyenge erősségű tampon. nem is értem, miért nem engedik a szülők. ha kell, akkor kell! ne ezért hagyj már ki egy jó strandolást :c kipróbálni meg nem bűn, szóval nem értem.

régen nekem sem engedték volna, de maguktól rájöttek anyáék, hogyha muszáj, akkor bizony kell tampon!

2013. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg meggyőzni anyukádat mert máshogy nem nagyon mehetsz! lehet hogy elnyúlik és meglep holnap a mensid!
2013. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha még jön rendes vér akkor scak tamponnal lehet máshogy nem. Egyébként sok lnány addig nem is tudja feltenni a tampont amig szűz. Na meg az éles bevetés elött amikor angyon ciki ha baleset van jó lenne begyakorloni. Ha elsőre nem jól sikerül feltenni érhet kellemetlen meglepetés. Barátnőm járt igy az elsőnél. Nem tette fel eléggé és ahogy kijött a vizből a belső lászárán folydogált a vér, nem volt nagyon feltünő de rohant aztán a wc-re....
2013. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából ha menstruálsz, a te dolgod, hogy tampont használsz-e, vagy sem. Elmész a boltba, veszel egy dobozzal, van benne tájékoztató, elolvasod, felhelyezed. De én a strandramenést nem ajánlom. Eléggé fertőzésveszélyes alapból, nemhogy mensi idején...
2013. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg el nem múlik teljesen a menstruációd, nincs más lehetőséged, csak a tampon, ha fürödni akarsz strandon.
2013. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

még egy kérdés: ha már nem annyira erős, és mini tamponnal megyek el azt ki kell majd cserélnem??

2013. jún. 21. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a mini tampont is ki kell cserélned, hiszen a vízben ugyanúgy elázhat.
2013. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha mégis a tampon mellett döntöttél, akkor mielőtt a vízbe mész, helyezz fel egyet, majd mikor kijöttél, rögtön cseréld ki, mivel megszívja magát, illetve fertőzés veszélyes is.
2013. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!