Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Örülnél ennek 100%-osan, vagy...

Örülnél ennek 100%-osan, vagy kicsit bánnád?

Figyelt kérdés
Ha július végétől szeptember közepéig végig "szórakozhatnál" 50 napot (mintha kapnál 50 nap szabit, kiszámoltam, hogy pont ennyi lenne az az időszak, amiről beszélek), de most addig nem lenne időd rengeteg dolog miatt, akkor örülnél a "csúsztatott nyárnak/nyáriszünetnek" vagy bánnád, hogy most a nyárból 1 hónap elmegy mással?
2013. jún. 21. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én örülnék, mivel az egész június, július fele, augusztus, szeptember a rengeteg dolog miatt fog elmenni, mivel végig dolgozom, hétvégén van csak egy kis időm. Júliusban lesz 2 hét szabim - azaz kértem a főnöktől, de még semmit nem mondott. Remélem nem lesz létszámhiány ami miatt megint csúszik mint tavaly, és majd télen kapok random szerdákat amik nem jók semmire.
2013. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bánnám, hogy nyáron van a szünet, mert nem szeretem a meleget.
2013. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!