Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozok...

Mit csináljak ha unatkozok nyáron?

Figyelt kérdés

Sajnos vidéki vagyok, minden barátom városban lakik mert városba járok iskolába, és a legtöbb nincs itthon, a többi meg nem veszi föl a telefont. A falunkból senkit nem ismerek, és az utcánkban egy gyerek sincs, én meg utálok egész nap bent ülni a szobában...értelmes ötleteket várok

12/L


2013. jún. 14. 22:52
 1/3 anonim válasza:
filmezz, játssz online, tanulj.D: az utolsót nem komolyan venni:D
2013. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Joe Makepeace ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk priviben, én sokszor vagyok a Gyakori kérdések oldalon, és Nálad ugyan idősebb korosztály jóval, de értem a fiatalabbak gondjait is, és fölháborító hogy mennyien lekezelnek Titeket! Szerintem, hogyha valaki "normális ember", akkor mindegy hány éves!
2013. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joe Makepeace ***** válasza:
Még annyi az előzőekhez! Nekem sok korosztályból van barátom, nagyon fiatal is öregebb is! Nem kell feltétlenül halál komoly dolgokról beszélni, akármiről lehet, lazább témákról is! Szóval amikor gondolod, én általában itt vagyok!
2013. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!