Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak nyáron, nagyon...

Mit csináljak nyáron, nagyon unatkozok?

Figyelt kérdés

Van két tesóm. Egy nővérem meg egy hugom. A hugom a nagymamámnél van a nővérem meg valami kiránduláson.

Én meg egyedül itthon ülök.Azért nem mentem a nagymamához,mert nem szeretek ott lenni..://

És egésznap itthon vagyok egyedül,mert a szüleim úgye dolgoznak.Apum délután haza jön olyan 5-6-ra eszik,netezik kicsit,fürdik és megy aludni.:// Szóval nem valami jó társaság.Nem azért,mert nem szeretem vagy ilyenek.Anyum meg du.2-re megy és reggel 5-re ér haza..://

Sokszor kértem barátnőket,hogy menjünk valamerre vagy valam,de soha nem értek rá..-.-

Mit csináljak itthon,egyedül?


2011. jún. 24. 11:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Lehet takarítani,rajzolni,blogot írni,nyelvet tanulni neten keresztül,főzni tanulni(nem nehéz dolgokat)..ezer meg annyi lehetőség van.Csak meg kellene látni a lehetőségeket.

15/L

2011. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon felületes gondolkodásra vall, ha a mai világban, mikor 1000 lehetőség van, nem találsz magadnak olyat ami tetszene.
2011. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Blogolj, olvass, írj, rajzolj, takaríts, dendezd át a szobád, fess, netezz, sétálj, sportolj.
2011. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Főzés az jópofa tud lenni. É n szeretek hímezni is a keresztszemes könnyű és élvezetes. Próbáld ki. Vagy a Grafilogika, no az nagyon jó rejtvény.
2011. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
írj regényt! :D én azt teszem
2011. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Írj blogot, regényt, verseket, vagy olvass sokat (ha mást nem, akkor a kötelező olvasmányokat), takaríts, pakolássz, rendezd át a szobád, kertészkedj, tanulj meg főzni, lakkozd mintásra a körmeidet, nézz filmeket vagy sorozatokat, járj könyvátárba, keress diákmelót, vidd el sétálni a kutyád vagy a szomszédét, látogasd meg a rokonokat meg a barátnőidet, napozz, járj el ingyenes múzeumlátogatásokra vagy egyéb programokra, tanulj meg szépen rajzolni vagy festeni, biciklizz, stb.
2011. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
pl olvasd vissza az összes mit "csináljak nyáriszünetben ha unatkozok" és a hasonló kérdéseket :)
2011. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
sportolj :)
2011. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2011. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
töéts le programokat, vannak hasznossak is!!!!! [link]
2011. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!