Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak nyáron, nagyon...

Mit csináljak nyáron, nagyon unatkozok?

Figyelt kérdés

Van két tesóm. Egy nővérem meg egy hugom. A hugom a nagymamámnél van a nővérem meg valami kiránduláson.

Én meg egyedül itthon ülök.Azért nem mentem a nagymamához,mert nem szeretek ott lenni..://

És egésznap itthon vagyok egyedül,mert a szüleim úgye dolgoznak.Apum délután haza jön olyan 5-6-ra eszik,netezik kicsit,fürdik és megy aludni.:// Szóval nem valami jó társaság.Nem azért,mert nem szeretem vagy ilyenek.Anyum meg du.2-re megy és reggel 5-re ér haza..://

Sokszor kértem barátnőket,hogy menjünk valamerre vagy valam,de soha nem értek rá..-.-

Mit csináljak itthon,egyedül?


2011. jún. 24. 11:19
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Talalj ki egy uj levest :D
2016. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Diakmunka ?

Idossek segitese?

Hasznos dolgok esetleg ?

Szegenyeket szolgalo templomok felekezetek krisnasok stb mindig szivessen fogadnak unatkozo kamaszokat onkentes munkara.

2016. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
60%

Egyszerűen NEM ÉRTEM ezt a sok untakozó kamaszt! Nem tervezed meg előre a nyarat? Nem tudod, hogy mit csinálnak osztálytársaid? Teljesen tiszta a lakás? Nincs benne egy porszem sem - vagy az is uncsi-munka lenne számodra?

Nincs a közeledben egy cserkész csapat? Ott aztán valóban van élet és sok-sok érdekes program. Itt a közelemben pl.

még a "csalánosok" is hirdettek igen érdekes táborokat, ahol megismerheted haznák gyógynövényeit, tájait, vizeit.

Ha ezek egyike sem érdekel, akkor sajnos nemcsak veled van a baj. A nagymama biztos, hogy másként él, mint szüleid, miért nem mentél el? Így aztán persze, hogy beszükül számodra a világ!

2016. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Ez a kérdés is már majdnem 6 éves , azóta is unatkozol?😂
2017. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Már majdnem 10 éves!
2021. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Több mint 11 éveees
2022. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!