Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak velem bánnak így vagy...

Csak velem bánnak így vagy mással is ezt csinálják?

Figyelt kérdés

A szüleim nem engednek 10nél tovább fentlenni hétköznapokon,hétvégén meg 10ig gépezhetek,utána meg már ki kell kapcsoljam.Pluszba nem engednek ki,csak akkor ha lányokkal megyek ki,és ha sötétedés után 10 perccel megyek haza,már kitör a 3.világháború hogy én minek mászkálok kint éjszaka.

Tudom hogy még fiatal vagyok,de pár hónapon belül 16 éves leszek,és mások már rég buliznak,engem meg alig engednek ki.

15/L



2013. ápr. 22. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
velem is így van és van ha anyámra rájön hétvégén 10ig sem gépezhetek :/ 15/L
2013. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én 15/f engem hétvégén simán engednek 11ig vagy néh nagyon néha tovább de e za ,, 10kor fekvés mert holnap suli blah-blah'' nem baj nány után koleszos leszek kecske méten yeee
2013. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Még ott a tojáshéj a valagatokon. Elmondom neked azért nem engednek mert azt akarják, hogy normális felnőtt ember légy. Ezért nem engednek bulizni mert nem akarják hogy részegen menj haza. Továbbá 15 éves lányként nem tudod megvédeni magad. Teljesen igazuk van a szüleidnek.
2013. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem is azt mondtam hogy bulizni akarok,hanem csak annyit hogy a barátaimmal lóghassak egy kicsit többet,mert legtöbbször csak olyan fél órácskát lehetek kint velük,mert már kell hazamennem
2013. ápr. 29. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!