Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem akarok menni osztálykirándulásra, de már nem lehet visszamondani, mert ha egy valaki nem jön akkor a többieknek többet kell fizetni. Egyszerűen nem bírok ki 2 napot az osztálytársaimmal, folyton bántanak. Nincs egy barátnőm se, sehova nem vesznek be :( Ha arra gondolok, hogy iskolába kell menni közéjük folyton sírok :'( Egyébként is útálok velük, de semmi kedvem nincs nézni ahogy 2 napon keresztül csak isznak meg cigiznek. Miért nem kell középiskolában erről szólnia az osztálykirándulásnak? :(

2013. ápr. 21. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
a gólyatábor is nagyon rossz volt ://
2013. ápr. 21. 17:29
 2/4 A kérdező kommentje:
mindig csak sírtam, hogy haza akarok jönni
2013. ápr. 21. 17:30
 3/4 sKillEr96 ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo!

Nekem is hasonlo problemaim vannak az osztalyommal, mindenki csak d*gni meg cigizni tud kb, csak nagyon keves jofej van koztuk... Sajnos, ilyen a mai fiatalsag, na mindegy... Szerintem vegyel ki ket szuloi napot (szuloi igazolasod ha maradt meg), es mondd azt, hogy nagyon rosszul lettel, vagy megbetegedtel kegyetlenul, ez nalam mindig bevalik. Az meg hogy a tobbiek tobbet fizetnek, ne erdekeljen, ha ugysem szereted oket. Csak ennyit tudok mondani. Bocsanat, ha nem segitettem ezzel.

2013. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát érettségi szünet lesz amikor megyünk és még a pénz sincs befizetve csak nem tudom, hogy vissza lehet-e mondani :/
2013. ápr. 21. 18:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!