Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! A szüleim nagyon...

LÁNYOK! A szüleim nagyon gyerekese bánnak velem. Mit csináljak hogy ne?

Figyelt kérdés

Mégcsak 14 vagyok de akkor is.Nem enged semmit se azt hogy eljárjak a barátokkal otthonról vagy suliba menjek egyedül (6-ikos koromig kisérgetett.)és még mindig reggelente visz.És egy kicsit ciki de még borotválkozni se.Segitsetek mit mondjak neki.

14/L


2009. szept. 8. 21:00
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Nem lány vagyok de remélem hogy ez elég hasznos válasz.

Szóval beszélj anyukáddal vagy apukáddal(attól függ melyikkel vagy nyíltabb kommunikációs kapcsolatban) és mond meg neki(k) hogy ők is voltak tizenévesek, és hogy gondoljanak a helyzetedbe.

Vagy azzal is megpróbálkozhatsz hogy megmondod neki(k) hogy ezek a dolgok miatt hogy higiénia(ez alatt a borotválkozást értem) meg hogy nem engednek sehova kiközösítve érzed magad a többi lány , vagy barátaid között mert nekik megengedik vagy hasonló, de vigyázol magadra és hogy tisztában vagy vele hogy milyen emberek élnek a mai világban(ezt azért mond hogy engedjenek el egyedül ;) ) szal hogy vigyázol magadra stb. ha nem jó a válaszom akkor bocsi :) de azért megpróbálhatod

2009. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

A borotválkozásban a szhüleidnek van igaza.Ez egy ostoba és egészségtelen divat.Nem igaz,hogy higiénikusabb.Az orvosok szerint sok bőrbetegség oka lehet a borotválkozás.

Azt pedig megkell velük beszélni,hogy az iskolában kinevetnek,ha mindig ők kísérgetnek téged.Ami szerintem igaz is.

2009. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szoval én sem vagyok lány, lányom 15 éves, nem szolok bele ha borotválja dolgait, hiszen ez egyértelmü, meg abba sem ha elmegy suli után barátokkal, söt barátnöje itt szokott aludni, tehát tényleg el kéne beszélgetni anyuddal hogy neked ez igy jo lenne ha elengednének, de arra ne várj, hogy egyböl elengednek discoba, meg egyéb helyekre esténként, elöbb érd el azt hogy kicsit engedjenek el, de szerintem fokozatosan jo is ez igy, majd eljön az idö, 15-16 évesen a többi, kitartás, anyukádék lehet csak féltenek nagyon. Probálj beszélni vele.
2009. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
41%
De az attól függ hogy hol borotválja, tehát azt nem írta le konkrétan. Szóval a hónalj területéről én inkább levágnám minthogy egy szőrcsomó ott lobogjon és tűző melegben csöpögjön a végéről az izzadság...viszont Ott nem szükséges.
2009. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Ja és szerintem először férkőzz a bizalmukba hogy tudják hogy nem fogsz semmi butaságot csinálni aztán tutiba elengednek.
2009. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

Hat 14 evesen szerintem se borotvalkozz. Lab, honaalj meg nem gaz, de a tobbit felejtsd el addig, amig szexualisan aktiv leszel (mar ha ennyire ragaszkodsz hozza). De amugy ehhez semmi koze a szuleidnek, en sem kerdeztem meg anno oket, es valoszinuleg eleg hulyen neznek a lanyomra, ha egy nap azzal allitana elem, hogy o mostantol borotvalkozni akar, es anyai aldasom keri.


Az, hogy reggelente elvisz (gondolom kocsival), inkabb egy tok jo dolog, ha nincs kozel a suli (mondjuk nyilvan ha ket sarokra laksz, akkor elegge erdekes). Persze ha lakik a kozeledben valami baratnod, nyugodtan ervelj ezzel, hogy vele sokkal jobb lenne reggel kettesben setalni es pletykalni. Mas kulonben nem nagyon ertem, miert zavar, hogy anyukad elvisz, hiszen gyorsabb is, tovabb aludhatsz, nincs ebben semmi ciki.


Es tenyleg soha nem enged el baratokkal? Vagy csak bizonyos alkalmakkor, pl ha rossz jegyet viszel haza? Mert ha az elobbi, akkor mindenkepp beszelned kell vele errol. Kompromisszumkepp esetleg megbeszelhetned vele, hogy atmennel egy baratnodhoz, elkiserhetne, megismerkedhetne a szuleivel, latna, hogy nem ukran gyerekcsempeszek, telefonon tarthatnak a kapcsolatot, amig ti nyugodtan trecseltek a baratno szobajaban.

2009. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

engem is apu visz kocsival reggelente és én is 14 vagyok lány.jah és nekem még puszit is kell adnom neki:S és az má kicsit ciki.és engem is ugyan ugy 6.-os korom-ig kisérgettek:SSSSSS

olyan ciki volt:SS

beszélj anyudékkal!!!!!!!

2009. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, az ilyet annyira nem bírom. Anyudnak meg kell értenie h nem élheti helyetted az életet, és már elég nagy vagy ahhoz h "csavarogj" és szórakozz. Ez meg h nem engedi h borotválkozz..:D szerintem örülnie kellene h nem akarod h elhanyagolt külsőt mutass. Én szőrtelenítek még a karomon is és én tuti kibuknék ha nem lehetne. Próbáld rávezetni, hogy nagyon visszafog téged és ez nem vezet jóra. Vagy mit gondol meddig csinálja ezt? Kell h szerezz tapasztalatokat és igenis el kell járni barátnőkkel ide-oda:) Én sokféleképp alakítgattam, manipulálgattam anyut h ezt-azt megengedjen, mondjuk még néha most is vannak gondok, de azért nekem sikerült sokmindent kiharcolnom, a lényeg az h jól tudj érvelni és járj előtte egy lépéssel, ha tudod h mit fog mondani, akkor arra is találj ki valami érvet amivel cáfolhatod. Végülis ezt oktatják is, a kultúrált vita:D Hajrá;)
2009. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Amúgy azt még had fűzzem hozzá hogy ha apukád vagy anyukád visz be kocsival, és megpuszilod és látja valamelyik fiú az csak jó lehet mert a fiúk 95%-a a cuki csajokra bukik(én is) ^^ viszont ha barátnődék látják akkor vagy ők is "cukinak" tartanak vagy...vagy nem tudom nem vagyok lány bocsi :) de azt tudom hogy a fiuk mellett ez egy jó dolog
2009. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát szerintem nagyon is gáz hogy szegény nem borotválhatja magát.15-éves vagyok és nagyon kiröhögjük azt aki nem borotválja magát pl. ha tesin valaki átöltözik és a bugyijából kitátong a nagy szőrdzsuva!!!Akármit lehet mondani de nagyon nevetséges.ezt anyukádékkal megkéne beszélni ho másoknak is megengedik és hogy mien gáz.


az eljárásról:próbálj építeni egy kis bizalmat nekem is igy sikerült;)

2009. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!