Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! A szüleim nagyon...

LÁNYOK! A szüleim nagyon gyerekese bánnak velem. Mit csináljak hogy ne?

Figyelt kérdés

Mégcsak 14 vagyok de akkor is.Nem enged semmit se azt hogy eljárjak a barátokkal otthonról vagy suliba menjek egyedül (6-ikos koromig kisérgetett.)és még mindig reggelente visz.És egy kicsit ciki de még borotválkozni se.Segitsetek mit mondjak neki.

14/L


2009. szept. 8. 21:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

huh, azert nem vagy semmi!

Engem edesapam meg 12-ben is elvitt a suliba, es orvendtem neki, legalabb nem kellett gyalogoljak :P es megpusziltam, pedig jeeeeeeee 18 voltam...emiatt egyszer sem neztek leprasnak vagy valami...

14 evesen meg mivel kisvarosban lakom elengedtek a kozeli parkba setalni, ugy, hogy 8 ra otthon vagyok...ne varj tul sokat...az ido oldja meg ezeket a gondokat...

probald meggyozni oket, hogy tudsz vigyazni magadra es bizonyitsd nekik, hogy meglehet bizni benned, ha 8 ra kell hazamenned, 8-ra menj haza...aztan fokozatosan jobb lesz:)

sok sikert

a borotvalkozad meg maganugy. de ha lehet velemenyem OTT lent nincs amiert borotvald...szerintem, legalabbis egyenlore...

2009. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

azért a borotválkozássról is tudniuk kell, hiszen nekik kell megvenni a borotvát.

Nem használhatja az apjáét...

esetleg csórj el egyet amikor faterodfelbontja a csomagot, persze ha eldobhatót használ.


22/l.

2009. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
en most megyek 12 edikben , en szoktam kerni szuleimet hogy vigyenek el suliba reggel , mert igy tobbet alszok es van amikor mondjak hogy hat most nem , nekem igaz nem voltak ilyen problemaim hogy nem engedtek el , vajon nem azert enm engednek mert egyszer hazudtal nekik vagy valami olyant csinaltal amiert nem biznak benned?
2009. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán honnan tudják h. te hol borotválod magad,fölötted állnak még fürdés közben is?Nem kell mindent az orrukra kötni,kezd kialakulni a saját-magán életed,ennyi,kész.És a borotvát megveheted a zsebpénzedből is.Én is borotválom magam mindenhol 14éves koromtól,és nem azért mert valaki látta,hanem engem zavart!!
2009. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14 évesen már elég nagy vagy hogy egyedül menj suliba, azt meg hogy borotválkozol nem kel anyukádnak tudnia az a te magán szférád. Mondd meg neki hogy ne kisérgessen a suliba mert neked kellemetlen. Biztosan megfogja érteni.Anyukád csak félt. Bizonyisd be neki hogy bízhat benned. Hidd el utána más lesz.
2009. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Mondd meg nekik,hogy már nem vagy kislány!

Szeretnéd egy kicsit élvezni az életet!

2009. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Helló köszi a válaszokat!A borotválkozást nem "ott" értem.A kisérgetéssel kapcsolatban elég gáz volt még 6 ikban amikor bejött a terembe (mert addig kisért)És ott elkezdett puszilgatni meg ölelgetni.Mellesleg Pesten lakok.De már 9 éves koromban költöztünk fel és mindig azt mondja:még nem lakunk itt annyi ideje hogy nmegszokjad a város.Ha el akarok menni valahova.
2009. szept. 9. 17:15
 18/20 A kérdező kommentje:
jaah és amugy nem hazudtam és nem kapok rossz jegyet nem azért nem engednek semmit.Ilyennek születtek.:(
2009. szept. 9. 17:18
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért nem engednek el a szüleid mert féltenek. Nem akarják hogy a lányuk csavargó legyen. 14 évesen még nem vagy elég érett ahhoz hogy kimaradozz otthonról. Persze az se jó ha bezárnak de a szülők már csak ilyenek. Próbáld megérteni őket. Hidd el ha jól viselkedsz és nem csalódnak benned előbb utóbb belátják hogy már nagy lány vagy és akkor elfognak engedni. Nekem is így volt. A borotválkozásról meg annyit hogy nem kell nekik bejelentened hogy borotválkozol. Gondolom zsebpénzt kapsz abból tudsz venni borotvát magadnak. Én se kötöttem anyám orrára hogy borotválkozom. Légy erős hidd el lesz még jobb is.
2009. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
hát a zsebpénzt is ugy hogy amikor az eszébe jut akkor 100(de ugy jut eszébe hogy egy évben kb január-julius-december)szoval.a kisérgetés pedig gyalog van.mégcsak nemis kocsival mert annak én is örülnék.
2010. jan. 20. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!