Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám reklámozni? Mit...

Hogy tudnám reklámozni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már a második blogomat írom. Mivel én nem vagyok One Direction rajongó, nem is róluk írok. Sajnos manapság már csak az olyanokat olvassák, amik a 1D-ről szolnak. Olvassák páran az enyémet is, a barátnőim, anyunak a munkatársai is szívesen olvassák. Azt mondják, hogy tehetséges vagyok az írásban. Én nagyon komolyan is veszem és már elkezdtem megírni az első könyvemet is. De nem tudom, hogyan tudnám reklámozni a blogomat, hogy többen olvassák. Valaki tudna segíteni? Van valakinek ötlete? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. ápr. 13. 11:53
 1/4 anonim válasza:
szia :D én szivesen elolvasom a blogod :D Lynkcserében benne vagy? ha kirakod a blogom én is a tiedet :D [link]
2013. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Kiraktalak! Így megfelel? --> [link] 2013/04/httpdark-forces-new-life.html :)

2013. ápr. 16. 17:19
 3/4 anonim válasza:
igen :D én is kiraktalak :D
2013. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is írok blogot, de nem nagyon terveztem népszerűsíteni, mert inkább magamnak írom (nem napló) aztán egyszer arra gondoltam, hogy mivel kijött J. K. Rowlingnak ez az új könyve, (akkor még csak angolul, tehát elég friss dolog volt) elkezdem lefordítani... és elég sokan olvasták, nagyon megugrott a nézettség.

Szóval azt akarom, mondani, hogy olyanról írj, ami nagyon sok mindenkit érdekel. Szóval nem mondtam semmi újat.

A blogírás ilyen, és tuti, hogy nem a one directionos blogok a legnépszerűbbek, de valóban azok, amik sok embert foglalkoztatnak:)

2013. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!