Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám az oldalam...

Hogyan tudnám az oldalam reklámozni? (többi lent )

Figyelt kérdés

Naszóval a helyzet az hogy Facebook-on létrehoztam két oldalt ami a zenével kapcsolatos (ezért írtam a zenei kategóriába) . Egyszer már kiírtam a kérdést ,de mivel az oldalt is odalinkeltem ,ezért a kedves adminok letörölték , mert nem lehet reklámozni -.- . A lényeg az hogy én nagyobb reklámott szeretnék , mert hát szerintem itt nem olyan sokakat fog érdekelni a dolog ! Az egyik egy Visual Kei fan site , a második egy Seremedy fan site (megjegyzem a Seremedy egy svéd rock banda ).

Akit érdekel az küldjön üzenetet ,és elküldöm neki a linket !


Seremedy egyik száma : http://www.youtube.com/watch?v=BbTAMzgC7uU



2012. nov. 4. 18:53
 1/1 Namtih válasza:

Vannak erre szakosodott profi reklámos cégek, amik vállalkozást, weblapot, zenekart, csapatot, szinte bármit fel tudnak futtatni. Sokkal hatékonyabb, mintha az ember önmaga kezdené el.


Őket javaslom, precízek, pontosak, és baromi olcsók, garanciát vállalnak akár 1000-es látogatottságra is. Kérj árajánlatot tőlük, aztán meglátod :)Én eddig mindig elégedett voltam:)


www.wandmark.try.hu

2012. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!