Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmenjek így színházba?

Elmenjek így színházba?

Figyelt kérdés
Külföldről mennék Pestre,de az utolsó aznapi vonatomat nem érném el,szállásra meg nem szeretnék egy csomó pénzt kiadni.Éjjel meg városban csövezni veszélyes lenne szerintem.
2012. dec. 20. 20:22
1 2
 1/11 anonim válasza:

taxival sem éred el? esetleg busz? valami ismerős a környéken akinél alhatsz? egyedül mennél?


én mondjuk egyedül nem is mennék el

2012. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami olcsó szobát is kibérelhetnél a fővárosban.
2012. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem mert nyolskor kezdődik,ráadásul jubilumi előadás lesz mindkettő,egy januárban,következő márciusban.nincs kinél aludnom,Pesten már nincs ismerősöm.
2012. dec. 20. 20:26
 4/11 A kérdező kommentje:
én szoktam egyedül menni,most pl színházban volt akusztikus koncert,ott sokan voltak egyedül,esetleg valami olcsó szobát keresek
2012. dec. 20. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak itt olcsóbb szállások is, nem kell egy vagyont kiadnod. Itt alszol Pesten az előadás után és reggel hazamész. Nem nagy kunszt.
2012. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem egy átlagos előadásról van szó, ha ennyire fontos neked. Menj el.

Olcsó szoba, esetleg beülsz valahova és eliszogatsz, bár az elég unalmas lehet.

2012. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen,nem egyszerű előadás,hanem utána bankett és fotózkodás lesz,kb 11 után lesz vége,és 11.kor menne az utolsó vonat
2012. dec. 20. 20:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy van-e a közelben kollégium. Vannak kolik, ahol nagyon olcsón lehet szobát bérelni.
2012. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha szeretnéd, szerintem mindenképpen megoldható.

Vannak olcsó szobák, van a Nyugatinál pl. hostel is.


Én is sokat járok egyedül színházba, nincs azzal semmi gond. :) Jó szórakozást!

2012. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alternatív program lehet egy nonstop 24 órás tesco hipermarket is. Kaja van, wc van, meleg van, kidobni nem fognak, ha normálisan nézel ki. Internetezni is tudsz wifivel.
2012. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!