Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek nyaralni apával, és...

Elmenjek nyaralni apával, és a barátnőjével? 15/L

Figyelt kérdés
Görögországba mennénk, jönne a hugom is. De apával nem túl jó a kapcsolatunk, van amikor kicsit jobb, de alapjáraton utálatos, és úgy beszél, hogy sírjak. A barátője jófej. Eddig 3 hetet jóba voltam apával, mert elvitt szpichológushoz, de most elfelejtette, amit ott mondtak, és visszatértünk a régi állaopthoz. Félek, hogy ez nyáron se lenne másként. Kifejtette, hogy milyen drága (csak nem ilyen szavakkal), és hogynem akarja ott nézni az utott képem, amilyet éppen akkor is vágtam. de előtte leordított a semmiért, és eszembe jjutott, ogy így nem szeretnék velük menni. Utána elmondta, hogy neki se lesz kedve a ynomorult barátnőmhöz. de hát azért Görögország, na.
2012. máj. 21. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mi az a szpichológus?
2012. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik csak a hely miatt mennél. Ez így nem kerek.

Nem az a lényeg hogy hova megyünk kirándulni, hanem annak előtte van az,hogy kivel és milyen hangulatban. Ha nem bízol abban hogy összetudjátok magatokat szedni, azért nem kell elmenni jó helyre, hogy ott vitatkozzatok.

Én kihagynám.

2012. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Inkább nyelvtanórára menjél, hogy megtanuljál normálisan fogalmazni, meg írni! Ne haragudj, nem bántásból mondom, de katasztrófa ahogy írsz.

Én elmennék a helyedben. Ha apáddal nem is vagy jóban, de ott lesz a húgod is, nyaraltok egy jót. Nem mindennap adatik meg, hogy Görögországba menj.

2012. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért mert Görögország ne menj el szerinem se.

Valóban a hangulat a lényeg.

2012. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha Görögország? Ott sincs semmi aranyból. Van levegő, házak, víz. Mint a Balcsin. Csak ott épp nem b*szogat az apád. Én nem mennék.
2012. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mire mentek lehet Görögország csődbe megy, lesznek nagy zavargások mikor felfüggesztik a nyugdíjak és az állami támogatások, szociális segélyek folyósítását és nem utalják a közszolgák fizetését.


Amúgy Görögország azért nem olyan nagy látványosság ahová ne tudna az ember minimális anyagi eszközökkel és akarattal eljutni. Jó, f@sza meg minden, de azért ne essél hanyatt tőle, nem a Dél-Amerikáról, Japánról, vagy Ausztráliáról beszélünk, ahová lehet, hogy magadtól soha nem fogsz eljutni.

2012. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Én elmennék, max nem beszélnék vele annyit.
2012. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most akkor se mennék Görögországba, ha fizetnének érte. Néztek ti híradót? :O
2012. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!