Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti jártatok már az ellenségnél?

M@x kérdése:

Ti jártatok már az ellenségnél?

Figyelt kérdés

[link]

Én most szereztem tudomást a létezéséről!

Na szóval EZ MI???



2012. dec. 11. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Jajj, hová tűntek a reptoidok?

Ez istenkáromlás.

Amúgy látszólag ugyanolyan agyf.sz kérdések vannak, semmi különös.

2012. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez ugye reklam?
2012. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2xSü ***** válasza:

Ennek valóban reklám íze van.


Az tény, hogy a GYK rendszerében lenne mit helyre tenni, meg fejleszteni. De hogy miért ezt használják a legtöbben, holott van konkurencia is – a kérdésben említetten kívül –, annak a tömeg az oka. Ugye minél többen vagyunk, annál több a potenciális válaszoló. Persze több a kérdés is, így lehet, hogy egy kérdést összességében ugyanannyian olvasnak el. Viszont a potenciális válaszolók szaktudásának eloszlása sokkal egyenletesebb. Illetve több időt töltenek a potenciális válaszolók az oldalon, hiszen több kérdés közül tudnak választani, így jobban odaszoknak.


Szóval hiába csinál valaki egy jobb oldalt, szebb oldalt, ha nincsenek látogatói. És nem lesznek látogatói, amíg nincs sok-sok kérdés, és sok-sok válasz. Viszont nem lesz sok-sok kérdés és válasz, ha nincs sok látogató. Ördögi kör. Ezért tud a GYK maradni a leglátogatottabb, holott valami pocsék az oldal felhasználói szempontból.

2012. dec. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2xSu +1!

eees meg gagyin is nez ki, megis tenyleg ez a legjobb!:)

2012. dec. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a ritkakérdések.hu még nagyon friss dolog,és elég kezdetleges is.Szerintem nem jelent konkurenciát a gyakorikérdések.hu-nak:D
2012. dec. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!