Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csinaltok ma?

Mit csinaltok ma?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 10:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
1-től dolgozom,kb 6-ra hazaérek. utána rejtvényfejtés,pihi:D
2012. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fáradt vagyok, úgyhogy teljes passzívitás, TV-t nézek, alszom, falat nézek. Holnap talán mozdulok valamerre, de most inkább a pihenést választom :)

Na jó, ha a kutya odahozza a zokniját, azt eldobálom neki, ennyi mozgás belefér.

2012. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
tanulok mert nagyon el vagyok maradva, volt a héten olyan előadás, amire be se mentem, szóval most ezerrel rá kell feküdnöm azokra is... aztán este vagy megyünk valamerre a csoporttársakkal, vagy ha nem, akkor filmezni fogok.
2012. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Eszünk, aztán anyával megyünk vásárolni, egyrészt neki szülinapi ajándékot másrészt nekem ruhákat.
2012. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Délben kaja, 13:45-től Arsenal-Chelsea, persze pont akkor fognak vendégek jönni, miért is ne..:) Este megnézem az x-faktort, ezen kívül ma már semmit. Be van borulva az ég, és ilyenkor nem sok kedvem van kimenni.
2012. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kezdek készülődni, mert délután esküvőre megyek, este pedig mulatok egy jót a lagziban :)
2012. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Reggel voltam a mekiben, aztán a boltban. Hamarosan leülök bepótolni az egész heti anyagot, mert nem voltam suliban, és tanulnom is kellene...
2012. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Bámulom a falat.Kicsit rendbeszedem magam és az otthonom.Szerintem ami biztos, hogy egésznap várom majd, hogy kapjak egy sz*ros üzit egy embertől...De szerintem nem fog küldeni :(
2012. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Vásárolni voltam a lányommal, majd a Brendonba mentünk reklamálni.

Jelenleg itthon vagyunk, ő játszik én pedig kerestem egy kérdésemre a megoldást! Ekkor találtam rá erre a kérdésre.


Nem sokára ebédelünk, majd lefektetem aludni. Az apja tanítani fog délután én pedig pihenni és pletykálni a lányom keresztanyjával.

6 óra fele megérkeznek hozzánk a nővéremék és egészen holnap estig marad nálunk mindenki :))


Csapunk egy beszélgetős, ivókás estét, mi felnőttek, amíg a két gyerek alszik :)))


Kicsit sokan leszünk, de hát úgy a jó :)))


Ja és délután megyünk még a játszótérre és sétálni is, mert nagyon-nagyon jó idő van :)

A friss levegő pedig sosem árt!

2012. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
kisírdogálom magam, ami magamat ismerve egész nap el fog tartani
2012. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!