Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ilyenkor?

Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Hétfőn elmegyünk nyaralni egy táborral 9 napra szülők nélkül Horvátországba. Még nem nagyon voltam ilyen sokáig a szüleim nélkül sehol csak egy éjszakás kiránduláson. Ha hiányzik valaki ti mit szoktatok csinálni? Lehet hülye kérdés de azért nem kérek hülye válaszokat. Zöld kéz aki normális választ ad. köszönöm .
2012. aug. 9. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:

nálam mindig ott volt a macim, amit a tesómtól kaptam kb. 4-5 éves koromban. azóta is velem alszik, velem is fog és nem szégyellem. én egy hétig voltam iskolai táborban, de hogy ilyenbe többé nem megyek az is biztos.

12/l

2012. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket rendszeresen, pl. esténként.

Egyébként hány éves vagy? :)

(Szerintem nem hülye kérdés.)


Én mindig azt csináltam, hogyha elmentem hosszú időre nyaralni vagy táborozni a szüleim nélkül, hogy próbáltam magam napközben elfoglalni, barátokkal lenni, stb. Este pedig felhívtam anyáékat, beszéltünk pár percet. Nekem személy szerint nem hiányoztak annyira, mint amennyire gondoltam :D

Ha jól érzed majd magad, körülvesznek a barátaid akkor nagy baj nem lehet :)

2012. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) amúgy 14 vagyok :)
2012. aug. 9. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Szegény 12 éves kislány! :-))) Fogsz még, csak nem most, hanem ha már nagy leszel :-))
2012. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

gondolom nem emberevőkkel leszel körülvéve :) eszedbe sem jutnak a szüleid, ha jók a programok, és le vagy foglalva. Horvátország baromi jó hely, én a fél karomat odaadnám ha leugorhatnék 9 napra. :)


arra azért figyelj, h nem EU-s ország, tehát a telszámla eléggé megugrik, ha sokat csacsogsz az ősökkel.


én 12 évesen voltam először Ausztriában nyelvi táborban 1 hetet, és nagyon jól éreztem magam. anyumat esténként felhívtam 2 percre, h jól vagyok, és ennyi.


előtte meg 9 évesen erdei suliban 5 napot asszem. akkor még mobil sem volt, és a vezetékest sem nagyon használhattuk. kicsit néha hiányzott mindenkinek az anyukája, de tudtuk, h nem örökre maradunk ott :)

2012. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én cserkész voltam, rengeteget táboroztam már 8 éves koromtól! :) Az elején kicsit furi volt, de mindenki azon volt, hogy jól érezzük magunkat. :) Kirándultunk, ügyességi játékokat játszottunk, este együtt énekeltünk, táncoltunk, tábortűz is volt. :) Vittem a plüssömet, a kedvenc könyvemet, és vettem képeslapot Anyunak, amit a girbe-gurba betűimmel megírtam, és feladtam postán. :) Akkor még telefon sem volt jellemző (1998-ban), nekem meg főleg nem volt. :D Tehát nem volt annyi lehetőségem, mint azoknak, akik most élik át ezt az időszakot. :)Ettől függetlenül úgy tértem haza, hogy tele voltam élményekkel, és nagyon jól éreztem magam! :)

Javaslom Neked is, hogy beszélgessetek az ott levő emberekkel, biztosan szövődnek majd barátságok. :) Hívd fel a szüleidet esténként pár percre, vegyél nekik mondjuk képeslapot, vagy valami apróságot. :) Készíts sok fényképet, hogy meg tudd nekik mutatni, hol jártál. :)


Fel a fejjel, biztosan jól fogod magad érezni, észre sem fogod venni, olyan hamar eltelik az a 9 nap. :) Érzed jól magad!

2012. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam is volt mindig. Hívd fel őket gyakrabban, meséld el mi volt ma, kérdezd mi újság otthon. De ne hagyd elhatalmasodnia honvágyat, foglald el magad az új környezettel, szórakozz a többiekkel, pihizz ilyesmi. Én sokszor sírtam és számoltam vissza a napokat, mikor mehetek haza, de így visszagondolva mégis olyan jók voltak ezek a táborozások, hogy most meg gyakran azért szorul össze a szívem, ha eszembe jutnak, hogy már nem lesz többet ilyen. :)
2012. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm. Annyira kedvesek vagytok :) A zöld kéz mindenkinek ment :)
2012. aug. 9. 12:28
 9/9 anonim válasza:

Szia, én 10 évesen kezdtem eljárni táborokba és múlt év utoljára voltam, most vagyok 14 éves, de már nem járok táborba mert inkább a haverokkal császkálok. Persz egy ilyen Horvátországi táborba én is mennék...voltam is 3 napos Bécsi táborban mert az küldöld meg izgalmas:D De ilyen simába már nem megyek. Engem például Édesapám minden este felhívott... De az utobbí táborokban már nem is akartam hogy felhívjanak. Sőt le mondtma a telefonomat is és odaadtam tesómnak:D Mert én nem szeretem ha hivogatnak... De persze nekem is voltak táborok amikor nagyon hiányoztak a szüleim. :)


14/f

2012. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!