Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egykék! Ti mit csináltok nyáron?

Egykék! Ti mit csináltok nyáron?

Figyelt kérdés
Én unatkozom, a barátnők messze vannak, takarítani nem lehet mindig nincs semmi ötletem. 19/L
2012. jún. 22. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

ugyan így vagyok én is, most érettségiztem, barátnők messze élnek, és én itthon unatkozom:/

néha tanulok 1 kicsit, pl.: nyelvet

2012. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én soha nem unatkozom. Strandra járok, olvasok, tévézem, vagy csak kifekszem a napra. Kertészkedem, a kutyáimmal foglalkozom, sétálok velük.
2012. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tv, net, olvasok, zenét hallgatok, zongorázok, futok, telefonon felhívom a barátnőim ( mert messze vannak ), napozok és unatkozok .. :/
2012. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen tanulhatnál nyelvet, dolgozhatnál stb... én mondjuk 21 vagyok, de nyelvvizsgára tanulok, meg tételeket tanulgatok mert következő félévben államvizsgázok. ezenkívül lehet, hogy elvállalok valami alkalmi munkát is ha sikerül
2012. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
De hogy-hogy messze vannak a barátnők? 19 évesen hogy szereztél barátokat az ország másik végén? Amúgy nekem van 3 tesóm de ők már rég nem élnek velünk, így itthon "egyedüli gyereknek" számítok. Nem unatkozok soha, igaz én sem egy településen élek a barátaimmal, mert bejárós voltam gimiben, 20 km választ el minket. Én minden nap bemegyek kocsival a városba, mert a barátom is ott él, valamint oda járunk vásárolni is a szüleimmel. Másfél éve van jogsim, azóta nem volt olyan nap, hogy ne mentem volna be valamiért, ma is voltam már délelőtt, de este is megyek. Ilyenkor a barátaimmal találkozok, fagyizunk, kávézóba járunk, vásárolgatunk, most, hogy én már túl vagyok az érettségin, várjuk a jövőhetet, hogy ők is túl legyenek rajta, aztán beindul a strand szezon. Nálunk nincs normális strand, de a környéken több is, nagyjából 50 km-es körzetben, így ezeket fogjuk végigjárni, de tervezünk menni Hajdúszoboszlóra, Zalakarosra, meg két hétre megyünk a Balcsira is, egy hét buli Siófokon, aztán átköltözünk Balatonfüredre kipihenni a bulizást. A barátommal is minden nap találkozok, vele mondjuk inkább begubózunk otthon a klímás lakásban, és ha menni szeretnénk valahova csak napnyugta után indulunk el. Vele is megyünk nyaralni majd augusztusban 2 hétre, de nem árulja el hova, csak azt mondta, hogy tengerpartra. Szervezz te is valahova egy 1-2 hetes nyaralást a barátnőkkel, ott együtt lehettek, pihenhettek, strandolhattok, vagy bármi, ami jól esik. És próbálj meg minél több programot szervezni, a távolság ne legyen akadály, van autó, busz, vonat, akár találkozhattok "félúton" is, valami jó hely biztos van a környéketeken. Menjetek állatkertbe, vidámparkba, strandokra.
2012. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
82%
Én unalmamba oroszt tanulok. x)
2012. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Én most angol felsőfokúra készülök, meg spanyolt elkezdtem tanulni, végre van időm szépirodalmat olvasni az érettségi után, napozom, barátnőkkel megyünk bulizni. Mozdulj ki.

18L

2012. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
5# nekem spec. kávéra sincs pénzem, nem hogy amiket leírtál :D bár igaz nem mindenhez kell pénz :) csak azért ez egy átlagos anyagi háttérrel rendelkező 18-19 éves lánynak azért nem fér bele ..:)
2012. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor kávé helyett lehet otthon sütni egy sütit a barátnőkkel akik esetleg odautaznak hozzánk, vagy fizetős helyett szabadstrandot keresni valahol. Emberek, találjátok már fel magatokat...
2012. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért vagyok lepontozva? Mi lenne erre a helyes válasz?
2012. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!