Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki, mit csinál még másfél...

Ki, mit csinál még másfél hónapig a nyárból? Nekem egyre unalmasabb minden nap.

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 15:42
 1/10 Elektron814 válasza:
Dolgozok, aztán most megyek nyaralni, majd dolgozok, és megint iskola :D
2012. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nyilván nem azokhoz szólt a kérdés, akik nyári munkáznak, hanem akik otthon vannak, azok mivel ütik el az időt?
2012. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokat wowozok, kondizni járok és foci. Nagyon jól telik a nyaram,de munka sajnos nincs.
2012. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

még 6 napig azon izgulok, hogy felvettek-e az egyetemre, aztán fesztivál, utána mégegy fesztivál, aztán mégegy fesztivál, aztán egy hét tanulás, aztán (ha minden jól megy) gólyatábor :)


amúgy eddig barátokkal voltam, Tiszára jártam strandolni, tanultam, stb.

2012. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mit tanulsz, ha éppen arra vársz, hogy felvegyenek egyetemre?
2012. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden reggel futni megyek a tesómmal, és elkezdek készülni a biosz és kémia emelt érettségikre. Közben lesz néhány strandolás meg buli a barátnőimmel. Kb. ennyi.
2012. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyelvet tanul. Vagy fél, hogy mindenki okosabb lesz nála az egyetemen, így előretanul :)
2012. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jövőre érettségizem, szval átveszem a magyart, történelmet matekot a nyáron, úgy hogy mindennap 1/2 órát szánok mindegyikre, valamint a nyáron készülök a felsőfokú angol nyelvvizsgámra, az októberi emelt kémia érettségimre, angolból napi fél órát, kémiából szintén felet tanulok.

Közben dolgozom, kb heti 2-3x 3 vagy 4 órát

Aznap mikor dolgozom nem tanulok így oldom meg :)

Amikor van szabadidőm, általában hétvégén vásárolgatok, vagy jógázom vagy tornázok.

2012. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ismétlek, mert van egy tárgy amit bár nem kértek kötelezően, így nem is arra fókuszáltam, azért elég erősen tudni kéne :)
2012. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom milyen egyetemre jelentkeztél, de lóf.sz haszna sem lesz az addig tanultaknak. Teljesen új lesz minden. Én matekból penge voltam, nem hiába, hisz reál gimibe jártam. Bekerültem BME-re, első félévben meg is vágtak matekból. Semmi köze nem volt az addig tanultakhoz az anyagnak. Úgyhogy, szerintem feleslegesen ismételgetsz bármit is, inkább élvezd a nyarat amíg lehet.
2012. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!