Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudom megtanulni a "gondol...

Hol tudom megtanulni a "gondolatolvasást"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mint amit pl. Dynamo, vagy Keith Berry (mentalista) is csinál. Vagy az is jó, ha belinkeltek egy oldalt, ahol leírják, hogy hogy is működik ez. Ilyen alapokat már tudok csinálni, pl. kitalálom 1 és 10 között, mire gondolt és nagyon érdekel ez. A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. júl. 2. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Dynamo és Keith Berry bűvészek.


Bűvész = nincsenek valódi képességgel megáldva, csak imitálják azokat. Tehát csalnak. Nem olvasnak gondolatot.. videóikban a legtöbb ember beépített, ha nem az összes az.

2012. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Keith nem bűvész, Dynamo az. Beépített emberek pedig csak Dynamonál szoktak lenni, néha. És direkt raktam idézőjelbe a gondolatolvasást. Tudom, hogy nagyjából hogy csinálják, itthon szoktam gyakorolni és 10-ből 6* kitalálom pl. melyik állatra gondolnak, a többiben pedig csak msh eltérések vannak. Ezt szeretném továbbfejleszteni. És szerintem az, hogy az arc legapróbb kis rezzenéseiből megtudhatjuk, mire gondol az illető, beleférhet ebbe a kategóriába.
2012. júl. 2. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Vannak jelek, amiből ha figyeled az embert akkor sejted, hogy kb. mit gondolhat, de megtanulni nem lehet, inkább csak figyelmesség és nagyfokú intelligencia kérdése. Persze a csalók úgy manipulálnak egy helyzetet, hogy tudják, hogy erre milyen válasz érkezik. Pl. ha valaki pénz akar kicsalni tőled, tudja úgy forgatni a szavakat, hogy igent mondasz, de nem azért mert megsajnáltad, hanem mert akarod adni a segítséget. Gyerekkoromban amikor vittek színházba, magam is megdöbbentem magamon, hogy egy sosem látott darabnál időnként tudtam mi lesz a következő mondat. Biztos az író gondolatait olvastam. Vagy ő az enyémet???
2012. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
ajánlom figyelmedbe ezt a filmet http://www.youtube.com/watch?v=jXytQOkNaq4
2012. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mi az már, hogy szórakozás kategória? Gondolom admin meglátta, hogy gondolatolvasás. Ez igen! Gratulálok!
2012. júl. 2. 22:52
 6/16 A kérdező kommentje:

4. válaszoló

Régen néztem. Lehet belőle tanulni? Vagy csak ilyen érdekességképpen ajánlod?

2012. júl. 2. 22:55
 7/16 FAKESZmester ***** válasza:

Dynamo szerintem csak szemfényvesztés, olyan trükköket csinál amit a TV-ben könnyű hamisítani színészekkele stb...

Keith Berry meg inkább manipulál de az is érdekes téma

2012. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
4. válaszoló vagyok,nagyon szeretem ezt a filmet,szerintem igen,lehet belöle tanulni,és ha érdekel ez a téma,probald kideríteni hol lehet ezt a tudást,arcról olvasást elsajátítani,valóban érdekes téma,nekem is tetszik.ha esetleg valamit találok róla írok neked. Sok sikert. :-)
2012. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2012. júl. 3. 12:09
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen. Olyan, hogy gondolatolvasás nem túlzottan létező dolog, legalábbis biztos, hogy nem youtube körökben, és nem is tanulható. Ha ilyen képességei vannak egy embernek, arra lecsap az FBI és alkalmazza, amiről te sosem fogsz tudomást szerezni.


Más. A Keith Berry sem gondolat olvasó, sokkal valószínűbb, amit leírtak páran, hogy az arcról szűr le jeleket. Ez már tanulható, ezzel érdemes foglalkoznod. De úgy, mint gondolatolvasást sosem fogod tudni elsajátítani. Az, hogy 10-ből 6x kitalálod, nem kell sokat gondolkodni a válaszon. 50%... 10-ből 5x minden ember kitalálja, nyilván vannak kiugrások, amikor 10 ből 6-7-et, de olyan is, hogy 10-ből 3-4 et találsz el... matematika. Semmi köze a gondolatolvasáshoz.

2012. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!