Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináltok a családdal...

Mit csináltok a családdal ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen hőmérsékleti viszonyok között az életkedvem is elmegy. Nehezen viselem a hőséget, így kimozdulni sincs kedvem. De hogyan lehet így elütni az időt? Ti mit csináltok? Esetleg tudnátok ajánlani valami jó filmet (jobbfajta akció mint pl die hard, feláldozhatók)? Lehet tartanánk egy mozidélutánt az ebéd után.

2012. júl. 1. 11:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy lehet hülyét kérdezni, lehet hülyét válaszolni.
2012. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Nektek van digitv-tek? Nalam ez az elso ev,amiota teniszt nezek,hogy lemaradok wimbledonrol... Mondjuk igy,hogy Nadal kiesett a ferfiaknal mar csak Tsonga-nak drukkolhatok, de a noi verseny nagyon izgalmas.. Versenyben van meg Sharapova, Serena, Clijsters,Azarenka.
2012. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Amiket nézni fogok:

Discovery Shannel: 15.00 órakor "Hogyan alakult ki Amerika?" = remélem, hogy föld-történeti sorozat és nem a bevándorlások története. De majd kiderül.

Ugyanitt 16.00 órakor: "Léteznek-e párhuzamos univerzumok?" (Tudom, hogy egyértelmű választ nem fognak adni, de azért megnézem)


de: Nat Geo W:15,00-kor Pumák, 16,00-kor Farkasok, 17,00-kor Fekete medvék


Ill. az NGS-en egész d.u. olyan filmek mennek, amelyeket akár zsinórban is lehet nézni.


:D

Pár napja most már ismét van Digim, 2 hónapig nem volt, így szolgáltatót váltottam. Izgalmas azért még a ffi tenisz, hiszen nagyon úgy nézett ki, hogy Féderer is kiszóródik, de mégiscsak sikerült neki továbbjutnia.

Igen, ma szünnapjuk van, majd holnaptól folytatódnak a "küzdelmek" és izgalmak.

2012. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Digisek vagyunk, úgyhogy van digink, bár anno még a upc-nél is volt digink. Baromi bosszantó lehet, hogy nem láthatod :S

Nekem Federer a kedvencem, úgyhogy még igencsak van miért izgulnom. A hölgyeket nem követem figyelemmel.


A filmtippeket köszönöm, mindegyiknek utánanézek aztán közösen kiválasztjuk melyik legyen. Amit nagyon várok az a men in black 3, hogy végre elérhető legyen, de még mindig semmi...


Könyvet én is olvasgatok, de azt én lefekvés előtt szeretek illetve napozás közben. Viszont pár napja letöltöttem a gta vice cityt, amivel ezer éve játszottam. Nagyon poén :D majd szerintem azzal is játszom akkor kicsit.


Ilyenkor (is) irigylem a kertes házban élőket... teljesen más lehet ott 1-1 ilyen extrém meleg nap/hét.

2012. júl. 1. 14:03
 25/32 anonim ***** válasza:
2012. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretnék valami hasznosat csinálni.Pl takarítani, ablakot mosni, vagy valami kreatívat, de hogyan?Hisz még ülni is rossz ebben a dög melegben...Pedig én még nem is vagyok egy nyavajgós, izzadós típus.Itthon mindenki döglődik, még a macska is, szörnyű...

Olvasunk, van sok könyvtári könyvem.Gépezek, játszom, talán majd filmet nézek.Jó lenne már aludni is, valamikor, de ilyen hőségben nem tudok.

2012. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

Én ebben a nagy melegben mivel kertes házban élünk, kimennék az udvarra medencébe ülni napernyő alatt, mert úgy elviselhető a meleg,de az udvar közös, és a szomszéd mocskol és mindenféle mocskos k-nak nevez, ha ilyen melegben nő létemre félcombig érő rövid nadrágban és spagettipántos topban kimegyek az udvarra, mert el akar zavarni innen. Így nem marad más lehetőség mint bent ülni a meleg szobában tévézni és netezni.

Online rengeteg film van fenn. Böngésszetek :-)

2012. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Egész évben a nyarat várjuk, főleg a hétvégékre, hát most itt van. Csak ez már a ló másik oldala. Ilyen kánikulában kimenni full elmebaj... Én is ma itthon vagyok, s a neten szörfölgetek. Ventilátor, üdítő, nasi s ennyi. Nem szokásom, de ma nem lehet mást csinálni. Tegnap letekertem 60 kilométert és ma nem hinném, hogy egy kilométert is megtennék.

De a kérdésre válaszolva, nézz körbe a youtube-on. Beírod "teljes film" és azonnal nézheted ami tetszik...

Kellemes délutánt... :)

2012. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

nezzsorozatokat.info


Ezen nézem újra a Vámpírnaplókat, de nemsokára végzek is vele, utána jön a 8 évados született feleségek. :)


Egyébként sportolnék, tegnap kimentem görkorizni este 10-kor, és akkor is majdnem megfulladtam. Péntekre zivatart mondanak. Remélem akkor lesz egy kis felfrissülés, és lehet kimenni futni. :) Emellett olvasok, tanulok, és legfőképp netezem. :|

2012. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Jézusom, mennyi pudin ember van itt. Én nem a melegtől döglődnék, hanem a punnyadástól.

Amikor épp punnyadok, gépezek, amikor nem így estefele (5-6-7 órakkor) kimegyek futni, vagy focizni.

Meg beszoktam magam vizezni.


De ráadásul még 1 hétig ilyen idő lesz.

2012. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!