Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináltok a családdal...

Mit csináltok a családdal ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen hőmérsékleti viszonyok között az életkedvem is elmegy. Nehezen viselem a hőséget, így kimozdulni sincs kedvem. De hogyan lehet így elütni az időt? Ti mit csináltok? Esetleg tudnátok ajánlani valami jó filmet (jobbfajta akció mint pl die hard, feláldozhatók)? Lehet tartanánk egy mozidélutánt az ebéd után.

2012. júl. 1. 11:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

Felmész a wikipedia-ra, és válogatsz. Genre, dátum, rendező, szereplők szerint.

Máskor is ennyire döntésképtelen vagy?

2012. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%
Az oldal azért van hogy kérdezzen az ember mi meg válaszolunk, nem pedig a hozzászólók kérdezzenek vissza, mi a fenének vagy fent ha nehezedre esik tippeket adni? attól, hogy valamit már rongyosra játszottak és nincs mit nézni nem döntésképtelen az ember, észlény. Nem tetszik lemész az oldalról, nem fogsz hiányozni.
2012. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Ó igen, kedves utolsó, rendkívül döntésképtelen ember vagyok :)


Igazából a strand volna a legjobb, előző héten is voltunk vasárnap, de most nem tudnék fürdőzni..


A teniszt én is nézem, de ma nem lesznek meccsek, csak ismétlések sajnos...


A társas jó, lehet film után játszunk majd kicsit. :) Az a baj, hogy csak a szüleimmel vagyok itthon (2 testvérem már elköltözött), így nem olyan egyszerű jó programot kitalálni..


Az angliai lakosnak pedig üzenném, hogy én meg őt irigylem, mert pl kimehet wimbledoni meccsekre illetve majd az olimpiát is testközelből nézheti :) Én amúgy a hidegben sem vágyok a 40 fok után, sosem szerettem a nagyon meleget... 25 fok felett halál.

2012. júl. 1. 13:01
 14/32 anonim ***** válasza:
Különösebben semmit. Engem annyira nem visel meg a meleg, nemrég fejeztem be a súlyzós edzést, este pedig még lesz egy kardio. Addig pedig segítek a szülőknek az udvaron.
2012. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Én meg válaszoltam, észlény. Ha nem tetszik a válaszom, nyomd meg a piros kezet és dugd dézsába a fejed.
2012. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Strandra én is mennék, de nem lehet, mert a nem fertőző bőrbetegségemmel zavarom az emberek lelki békéjét...

Úgyhogy várhatom a nyaralást, majd a Balatonon békén hagyhatnak!

Vagy, ha beválik a kezelés, akkor mehetek strandra, de az is pénz, hajh...

Szép az élet. :D

2012. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:

Filmezés, netezés, olvasás körülbelül ebben ki is merül minden...

Nézzétek meg a Bőrnyakúakat, American history x. Ami még szerintem jó a Kémes hármas, igaz nem akció.

Meg ebben a melegben tök jó sorozatokat nézni: Dexter, Grey's Anatomy, Két pasi meg egy kicsi, House, Odaát...

Remélem tudtam segíteni! Jó pihenést.

2012. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Minket az éltet,hogy szerdán lemegyünk a Tisza-partra :)

Amúgy speciel én tanulok,gépezek,takarítok,pakolok a szobámba.Megvarrtam néhány felsőmet :)

Anyu főz,takarít,most éppen olvas.Apa pókerezik a számítógépén :)

Úgymond elütjük az időt szerdáig :) Ilyen nagy melegben mi sem bírunk semmit csinálni.Estefele megnézünk egy filmet,ilyesmi :)

2012. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
100%
Szereted a Scifit? Mert akkor nagyon tudom ajánlani a Marvel filmeket: pl. Thor, Vasember, Bosszúállók, Amerika kapitány. Vagy esetleg X-men: Az elsők, stb. :)
2012. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem csak válaszoltál;) az utána levőt senki nem kérte tőled, észlény, a kezes tippedet megfogadtam, csak jó vagy valamire;)
2012. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!