Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináltok a családdal...

Mit csináltok a családdal ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen hőmérsékleti viszonyok között az életkedvem is elmegy. Nehezen viselem a hőséget, így kimozdulni sincs kedvem. De hogyan lehet így elütni az időt? Ti mit csináltok? Esetleg tudnátok ajánlani valami jó filmet (jobbfajta akció mint pl die hard, feláldozhatók)? Lehet tartanánk egy mozidélutánt az ebéd után.

2012. júl. 1. 11:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek meg a Börtönregényt. (Mel Gibson)


Első. Te meg igen fontos ember lehetsz, ha vasárnap ennyi dolgod van.

2012. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap vettem ventillátort így az megy és közben ebédet csinálunk, aztán dvd-t nézünk, de nem tudjuk még mit.
2012. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ráérősek vagyunk, igen, a hétvégék már csak ilyenek, arról nem is beszélve, hogy tegnap kitakarítottunk, átrendeztük a nappalit, és lakásról lévén szó, kerti teendők nincsenek.


A Mel Gibis filmnek utánanézek, köszönöm! Várom még a további ötleteket, illetve hogy ki mit fog csinálni ma illetve a napokban, ha otthon lesz :)

2012. júl. 1. 11:53
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Haldoklunk.

Ilyen melegben mást nem igazán lehet, hacsak nincs medencéje az embernek, vagy egész nyaras nyaralása.

Ventilátor itt is alap.

Sok rövid zuhany, vagy mosdás, jéghideg vízzel. Sütit sütünk, kizárólag ventilátor mellett, majd döglünk ebéd után, mint a partra vetett hal.

2012. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Reggel felkeltem fél hatkor, megfőztem fél 9-re az ebédet, de nem ettem. Elmentem a zöldségesbe, vettem egy dinnyét, azt már akkor beraktam a hűtőbe, majd most abból eszek, a főtt kaja megy a hűtőbe. (Csirkepöriből a májat kilopkodtam)


- Csuklót kell hideg folyóvíz alatt hűteni

- Ha kevés, állj a kádba, és zuhannyal a bokádra engedj vizet. Ne legyen teljesen hideg, egy kis meleg legyen hozzákeverve. A bokától a véráramlat majd végigviszi a szervezeten a lehűtött vért, máshova ne engedd a hideg vizet!

- Ha még ez is kevés, törölközőt hideg vízbe mártva, abból kicsavarva tedd a nyakadba úgy, hogy egy része hátul takarja a tarkót, elől pedig összefogva a nyak első részét és a mellkas felső részét.


Minél kevesebb fizikai mozgás, ha panelban vagy. Majd csak este 8 körül engedj be friss levegőt, mert addig csak a meleg jön.

2012. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm szépen a meleg elleni tippeket, de nem ezzel van a gond, hanem hogy itthon mit lehet tevékenykedni, mivel tudjuk elütni az időt :)
2012. júl. 1. 12:40
 7/32 anonim válasza:
Filmeket nézünk a klímás szobában. Este pedig lemegyünk a tóra.
2012. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Én most egy kicsit irigyellek titeket. Olyan jó lenne ha néha,talán pár napig itt is lenne 30 fok. De sajnos még napsütés sincs. Tegnap is szakadt az eső,olyan szél fújt,hogy azt hittem leviszi a fejem,és pulóverben fáztam.Jó ha volt délután 11 fok. Ma sincs jobb idő. Eső,szél,és a legmelegebb idő 15 fok lesz..Akárcsak végig jövőhéten is. A legszomorúbb,hogy kényszer szabin vagyok,és semmit nem tudok csinálni. Esőbe,szélbe még kirándulni sem lehet..

Szóval mit nem adnék egy kis meleg időért..:(

(angliai lakos)

2012. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Társasjáték (Monopoly, Activity...)

Beszélgetés

Olvasás

Filmnézés

Menjetek el fagyizni :)

Strandra menni, stb.

2012. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

No kedves kérdező!

Ha már saját testhőmérsékletedet sikerül normalizálni, akkor amit tehettek: (attól függ, hányan vagytok otthon)

- gyerekekkel együtt leültök társasozni (kártya, vagy valami hasonló)

- ha ketten vagytok, akkor lehet ebéd után aludni egy sort.

- lehet itt a gép előtt is ülni egy darabig

- majd ha bekapcsoltam a tv-t, megnézem, lesz-e tenisz?

- utána megnézem, hogy melyik adón lesz valami olyan, ami engem érdekel: Sprectum, Nat-Geo, Discovery, History, akármelyik hasonlón valamit majd csak találok

- ha van valami könyved, azt is lehet olvasni

- közben esetleg lehet egy kis hűtött italt szürcsölni, lefürdeni, ki tudja, talán másnak is lesznek még jó ötletei.

2012. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!